169

Європейські ігри 2015 тривають в Баку з 12 по 28 червня.

СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі все найцікавіше, що відбувалося 21 червня.
9:30

Доброго ранку! Ми продовжуємо знайомити вас з подіями Європейських ігор. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом змагань на сьогодні, 21 червня.
9:42

Юрій Сухоруков кваліфікувався у фінал змагань зі стрільби з гвинтівки з трьох положень з відстані в 50 м. Початок фіналу о 10:30
10:16

Наш Андрій Василюк поки лідирує в міській гонці. Стежити за гонками можна тут:

10:35

Діана Шелестюк вийшла у фінал стрибків у воду з 3-метрового трампліну. Маргариті Джусовій не вистачило 0.9 бала щоб зайняти дванадцяте прохідне місце.

Початок фіналу о 17.00 сьогодні
10:40

Нашому Андрію Василюку довелося замінити колесо. Українець витратив час на ремонт.
11:24

Юрій Сухоруков у стрільбі з 3 положень з малокаліберної гвинтівки на 50 м займає 7 місце на I Європейських іграх з фінальним результатом 401.5
12:13

Гонщик з Миколаєва Віталій Бутс вирвався в лідери велосипедної гонки

13:10
Роман Бондарук виходить у фінал стрільби з швидкострільного пістолета на Європейських іграх!
У попередньому раунді українець посів 6 місце, набравши 582.

Що стосується велогонки, наші велосипедисти Бутс і Гривко поки займають 9 і 10 місця
13:29

Так! Андрій Гривко фінішує другим у велосипедній гонці! Україна завоювала срібну медаль Європейських ігор.
13:31

Наші грації отримують "срібло" Європейських ігор в групових вправах з 5 стрічками! Фінальний результат українок - 17 250.
14:14

Наш дует Єлизавета Василига і Олександр Шпинь займають високе 4 місце у змаганнях зі спортивної акробатики (динаміка) на Європейських іграх! Результат українців - 27.830.
15:34

Роман Бондарук у стрільбі з швидкострільного пістолета на 25 м посідає 5 місце
15:39

Ганна Різатдінова - срібний призер Європейських ігор

Лідер збірної України з художньої гімнастики Ганна Різатдінова виборола срібну медаль

Анна Ризатдинова - серебряный призер Европейских игр
16:04

Представниці України в художній гімнастиці Олександра Гридасова, Валерія Гудим, Євгенія Гомон з результатом 17.150 зайняли 3 місце в групових вправах з обручами і булавами!
16:27

Наша гімнастка Ганна Різатдінова зайняла друге місце у вправах з булавами!
16:31

Українська пара Єлизавета Василига і Олександр Шпинь займають 4 місце у змаганнях зі спортивної акробатики (баланс).
17:07

Гривко: "Радий, що зміг завоювати для України срібну медаль"

Срібний призер Європейських ігор з велошосе у груповій гонці Андрій Гривко прокоментував свій виступ

Андрей Гривко - серебряный призер Европейских игр

Андрій Гривко - срібний призер Європейських ігор
18:26

Діана Шелестюк завершила змагання зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну на 6 місці (405.75).
18:28

Наша гімнастка Ганна Різатдінова у вправі зі стрічкою займає 5 місце з результатом 17600.
18:44

За крок від нагороди зупиняються наші дівчата у змаганнях зі спортивної акробатики серед жіночих груп (динаміка). Результат українок - 27.810.
18:46

Український боксер Віктор Петров здобув перемогу над представником Вірменії і вийшов до чвертьфіналу змагань у вазі до 63 кг.
19:31

Наша гімнастка Олена Дмитраш ​​прокоментувала завоювання "срібла" на Європейських іграх
19:46

Українець Євген Науменко зайняв 12 місце (366, 75) у стрибках у воду з вишки на Європейських іграх.
20:03

Наш боксер Владислав Войталюк в 1/8 фіналу боксерського турніру Європейських ігор, поступився представнику Угорщині.

20:25

Дворазова срібна призерка Європейських ігор Ганна Різатдінова прокоментувала свій виступ на турнірі.
20:46

Представник України Геворг Манукян впевнено вийшов до 1/4 фіналу з боксу на Європейських іграх!
20:55

Українські представники пляжного футболу вирушили на Європейські ігри до Баку!

21:12

Ось і добігає кінця черговий день Європейських ігор. Українські спортсмени завоювали п'ять медалей - чотири срібні та одну бронзову.

Особливо варто відзначити Ганну Різатдінову, яка двічі піднімалася на другу сходинку п'єдесталу.