Sport bigmir,  23 червня 2015, 17:30
0
190
Андрій Хлопцов - золотий призер Європейських ігор

Український плавець Андрій Хлопцов став першим у фінальному запливі батерфляєм на 50 м.

Андрій Хлопцов став золотим призером Європейських ігор. Українець без проблем кваліфікувався до фіналу, показавши в півфінальному запливі батерфляєм на 50 м результат 23,90.

У фіналі Хлопцов виявився трохи повільнішим, подолавши дистанцію за 23,92, проте навіть цього результату вистачило нашому спортсмену для перемоги у змаганнях.

Другим до фінішу приплив Павло Сендик, котрий відстав від українця на п'ять сотих секунди, а третім став росіянин Данило Пахомов - 24,02.

Нагадаємо, що раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що Размик Тоноян приніс Україні бронзу Європейських ігор у змаганнях із самбо.