202

Європейські ігри 2015 тривають в Баку з 12 по 28 червня.

СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі все найцікавіше, що відбувалося 23 червня.
8:15

Доброго ранку! Ми продовжуємо знайомити вас з подіями Європейських ігор. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом змагань на сьогодні, 23 червня.
8:20

Традиційно пробіжимося і подивимося, що до цього моменту вже відбулося в Баку
8:30

Головна наша надія сьогодні пов'язана з фехтуванням, де в цей день виступлять олімпійська чемпіонка у фехтуванні шпагою Яна Шемякіна і лідер чоловічої команди шаблістів Андрій Ягодка.
8:32

У жінок ще триває кваліфікація, але Яна вже провела всі шість своїх кваліфікаційних зустрічей і всі виграла. У чоловіків кваліфікація почнеться о 9:50
8:35

Також сьогодні перший день змагань в плаванні, де на регламентом змагань виступають юнаки та дівчата.
8:36

У жіночому брасі на 50 м з 34 учасниць наша Юлія Гніденко стала 31-ю, а Тетяна Кудако 33-ю в кваліфікації і не пройшли в півфінал.
8:38

Успішніше виступили наші хлопці в запливі 50 метрів батерфляєм: Андрій Хлопцов показав 5-е кваліфікаційне час, Ігор Шевцов 6-е. Міг кваліфікуватися до півфіналу і Дмитро Прожога, який показав 12-й час, але за правилами змагань до півфіналу проходять тільки двоє представників країни.
8:43

Кирило Геращенко став другим у своєму запливі 400 метрів вільним стилем, але цього вистачило, щоб опинитися на 20-й підсумковій позиції. У півфінал він би пройшов, але на цій дистанції відбирали відразу вісімку фіналістів, куди наш плавець не потрапив.
8:50

Лише Яна Шемякіна та італійка Каміла Батина виграли всі матчі кваліфікації у фехтуванні, але у нашої шпажистки краща різниця, тому вона буде сіяною першою в плей-оф. Раунд 1/16 фіналу почнеться вже о 9:00.
9:15

Яна Шемякіна, як переможниця кваліфікації звільнена від першого раунду плей-оф і стартуватиме відразу з 1/8 фіналу. Суперницею Яни стане переможниця зустрічі між шведкою Самуельсон та естонкою Кіпру, яка є бронзовою призеркою останнього чемпіонату світу.
9:32

Тетяна Кудако на дистанції 400 метрів комплексом показала останній результат у кваліфікації, пропливши 400 метрів за 4 хвилини 16 секунд.
9:49

Завершилася кваліфікація на дистанції 200 метрів брасом у чоловіків. З 33 плавців наш Ігор Проскура став 26-м, а Євген Куркін 31-м. Ясна річ, в півфінал вони не пройшли.
9:51

Естонка Еріка Кіпру з рахунком 15:11 перемогла шведку Самуельсон і в 1/8 фіналу турніру з фехтування на шпагах вийшла на нашу Яну Шемякіну. Їхня зустріч відбудеться о 10:40.
10:08

Марина Колесникова з п'ятим результатом вийшла в півфінал на дистанції 200 метрів на спині. Її колега Маргарита Бокань стала 20-ю, ще одна українка Владислава Мазніцька показала 24-й підсумковий результат. Півфінал на цій дистанції пройде в сьогоднішній вечірній програмі.
10:30

Українська четвірка у складі Івана Денисенка, В'ячеслава Огнєва, Владислава Перепелиці та Ігоря Шевцова виграє кваліфікацію на дистанції 4х100 метрів вільним стилем. Чекаємо такого ж успіху сьогодні у вечірній програмі.

10:55

Валерія Тимченко на дистанції 800 метрів вільним стилем показала підсумкове шосте місце в кваліфікації.
10:57

На цьому ранкова програма у плаванні завершилася. Результат для України - вихід Андрія Хлопцова та Ігоря Шевцова в півфінал на дистанції 50 метрів батерфляєм, Марини Колесникової в півфінал на дистанції 200 метрів на спині, а також естафетної команди 4х400 метрів вільним стилем відразу у фінал.
11:27

Яна Шемякіна не зуміла пробитися до чвертьфіналу, програвши естонці Еріці Кіпру з рахунком 13:14. На жаль, для нашої шпажистки Європейські ігри завершені.
11:37

Тепер у фехтуванні наша увага перемикається на шабліста Андрія Ягодку. Він у кваліфікації виграв три з п'яти своїх поєдинків і у відбірковій групі посів друге місце. Чекаємо завершення всієї кваліфікації, щоб зрозуміти, на кого він вийде в 1/16 фіналу.
12:04

Андрій Ягодка в кваліфікації посів підсумкове 13-е місце і тепер з 1/16 фіналу вже найближчим часом розпочне свій шлях у плей-оф.
12:20

Є перша перемога в бадмінтоні! Змішана пара Геннадія Натарова та Юлії Казаринової обіграла 2:0 словенську пару.
12:43

Андрій Ягодка отримав суперника по 1/16 фіналу - орієнтовно о 13:00 він зустрінеться з угорцем Етель Раважем, який займає 422 місце в світовому рейтингу.
12:59

Є ще одна перемога в бадмінтоні. Марія Улітіна двічі по 21:18 обіграла польку Вероніку Грудзіну. Після того, як вчора всі наші бадмінтоністи програли, сьогодні у нас вже дві перемоги у двох матчах. Чекаємо продовження ввечері, коли матчі другого туру групового етапу проведуть чоловіча та жіноча пари.
13:28

Андрій Ягодка переміг угорця Раважа з рахунком 15:9 і пробився в 1/8 фіналу.
13:30

У наступному раунді Ягодка (№17 у світовому рейтингу) зустрінеться з італійцем Массіміліано Муроль, який займає 52-е місце у світовій кваліфікації. Цей поєдинок пройде десь хвилин через 20-30.
13:32

У ці хвилини в Баку на Європейських іграх стартують наші баскетболістки у форматі 3х3. У першому турі вони зіграють проти команди Чехії.
13:50

Українські спортсмени, які представляли рідну країну на перших в історії Європейських іграх, продовжують повертатися на рідну землю.

Сьогодні вранці до Києва з Баку прибули збірні України зі стрільби з лука, стендової стрільби, кульової стрільби та самбо.

Серед них чемпіони та призери Євроігор-2015 Георгій Іваницький, Маркіян Івашко, Віктор Рубан, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова, Олена Сайко та Размик Тоноян.

13:55

Українська баскетбольна команда з перемоги починає Європейські ігри. У стартовому матчі наші баскетболістки у форматі 3х3 обіграли команду Чехії 15:11. Анна Зарицька та Ольга Мазніченко записали на свій рахунок по 7 очок, ще один бал заробила Христина Мацко.
14:11

Андрій Ягодка починає свій матч проти італійця.
14:27

Фантастичний матч від Андрія Ягодки. Після першого раунду він програвав 2: 8, але зумів переломити хід зустрічі і виграти 15:13.
14:30

У чвертьфіналі Андрій Ягодка зустрінеться з румуном Аліном Бадеа, який займає 26-у позицію в світовому рейтингу. Українець, нагадаємо, 17-й у світі.
14:53

Андрій Ягодка гарантував собі медаль Європейських ігор! З рахунком 15:8 він переміг румуна Бадеа і вийшов у півфінал, забезпечивши собі як мінімум бронзу.
14:59

У півфіналі о 17:00 Андрій Ягодка зустрінеться з італійцем Альберто Пеллегріні, який займає 38 місце у світовому рейтингу.
15:25

Ми дочекалися початку вечірньої сесії в плаванні. Вже о 15:37 наші Андрій Хлопцов та Ігор Шевцов спробують потрапити до фіналу на дистанції 50 метрів батерфляєм.
15:41

Андрій Хлопцов з новим рекордом Європейських ігор 23,9 секунд виграє свій півфінальний заплив. Чекаємо Ігоря Шевцова у другому півфіналі.
15:48

Результат Шевцова 24,54 і це тільки 14-й показник. У фіналі ми побачимо тільки Андрія Хлопцова.
16:05

Сьогодні у вечірній програмі плавання українці виступлять у таких дисциплінах:

о 16:53 Марина Колесникова попливе в півфіналі 200 метрів на спині

о 17:04 Андрій Хлопцов виступить у фіналі 50 метрів батерфляєм

о 17:42 команда України візьме участь у фіналі естафети 4х100 вільним стилем
16:28

Крім плавання вечірня програма Європейських ігор подарує нам два чвертьфінальні боксерських поєдинки - о 18:00 буде битися Віктор Петров, а о 18:45 Ярослав Самофалов. Також наші баскетболістки о 18:20 почнуть свій поєдинок проти команди Туреччини, а в бадмінтоні свої матчі другого туру проведуть чоловіча та жіноча пари.
16:30

І, звичайно ж, не забуваємо, що вже о 17:00 Андрій Ягодка спробує пробитися у фінал фехтування на шаблях.
17:05

Українка Марина Колесникова в півфінальному запливі (200 метрів на спині) показала третій результат - 2,14.
17:12

Український плавець Андрій Хлопцов у фінальному запливі на 50 метрів батерфляєм виграв "золото". Результат українця - 23,92!
17:32

Андрій Ягодка буде боротися за "золото" Європейських ігор!

У півфіналі змагань з фехтування на шаблях на Європейських іграх українець здолав представника Італії і вийшов в "золотий фінал"!
17:55

Чоловіча команда України з плавання зупинилася за крок від нагород Європейських іграх. У фінальній естафеті на 400 м (вільний стиль) наші спортсмени показали четвертий результат - 3,21,06.
18:20

Андрій Ягодка намагається завоювати "золото"

Європейських ігор! Поки українець поступається румунському спортсмену з рахунком 9: 7.
18:24

Віктор Петров переміг свого опонента Кларенса Гойєрама зі Швеції і пройшов до півфіналу боксерського турніру!
18:44

Андрій Ягодка стає чемпіоном Європейських ігор з фехтування! 15:10 переміг українець у фіналі!
18:47

Тим часом наші спортсменки перемогли суперниць з Туреччини в баскетболі 3х3 з рахунком 19:11!
19:05

Українські бадмінтоністки Войцех і Жарка здобули перемогу над латвійськими суперницями. 21:10, 19:10.
19:15

Самофалов переміг грузинського боксера Гелу Абашидзе з рахунком 2: 1 і пройшов у півфінал боксерського турніру у категорії до 69 кг.
19:26

Продовжити успішну серію наших бадмінтоністів спробують Натаров і Почтарев, які позмагаються з бельгійськими суперниками.
19:52

Новоспечений чемпіон Європейських ігор Андрій Ягодка прокоментував свій виступ.
19:56

Поділився своїми емоціями і ще один золотий тріумфатор Європейських ігор - Андрій Хлопцов
20:05

23:21 - поступилися наші бадмінтоністи в першій партії.
20:10

І в другій партії наші бадмінтоністи теж поступилися - 22:20. Поразка нашої пари бельгійським суперникам
20:15

Закінчився черговий день Європейських ігор. Наші спортсмени завоювали дві золоті медалі.