157

Європейські ігри 2015 тривають в Баку з 12 по 28 червня.

СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі все найцікавіше, що відбувалося 25 червня.
8:15

Доброго ранку! Ми продовжуємо знайомити вас з подіями Європейських ігор. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом змагань на сьогодні, 25 червня.
8:20

Традиційно пробіжимося і подивимося, що до цього моменту вже відбулося в Баку
8:25

Сьогодні наші надії пов'язані з фехтуванням, де виступить команда шаблісток на чолі з Ольгою Харлан, і з дзюдо, де будемо стежити за виступом багаторазового призера чемпіонатів світу Георгія Зантараї.
8:30

Дзюдоїсти і шаблісти почнуть свою кваліфікацію о 10:00, а зараз йде кваліфікація у плавців і у нашого рапіриста Клода Юнеса.
8:32

Клод Юнес вже завершив кваліфікацію, вигравши 3 з 5 поєдинків і отримавши перепустку до плей-оф, де стартує з 1/16 фіналу. Початок плей-оф у фехтуванні на рапірі о 9:10.
8:35

Вчорашня бронзова медалістка Європейських ігор у плаванні на дистанції 200 метрів на спині Марина Колесникова вже пробилася до півфіналу дистанції 50 метрів на спині. Її час у кваліфікації став 9-м. Також у півфіналі на цій дистанції виступить Маргарита Бокань, результат якої став 12-м, а ось Владислава Мазніцька в підсумковому протоколі посіла лише 35-е місце.
8:36

Півфінал на 50-метрівці на спині для Колесникової і Бокань відбудеться сьогодні о 15:37.
8:39

Євген Куркін з 9-м результатом пробився до півфіналу на дистанції 50 метрів брасом, а от Ігор Проскура став тільки 36-м. Півфінал в цій дисципліні пройде сьогодні о 15:30.
8:43

Валерія Тимченко на дистанції 200 метрів вільним стилем показала тільки 50-й результат з 53 спортсменок.
8:45

Денис Мартинюк на дистанції 200 метрів на спині став третім з кінця і також не потрапив до півфіналу.
8:52

Клод Юнес в 1/16 фіналу зустрінеться з хорватом Бояном Івановичем, який займає 166 місце у світовій кваліфікації. Наш Клод Юнес у світі 58-й.
9:03

Чоловіча естафета 4х200 метрів вільним стилем не змогла пробитися у фінал, показавши у своєму запливі четверте місце воно стало лише 11-м у загальному протоколі.
9:14

Жіноча естафетна команда 4х200 метрів комплексом також не змогла вийти у фінал, показавши 12-й результат у кваліфікації.
9:15

На цьому ранкова програма у плаванні закінчується. Чекаємо у вечірній програмі Марину Колесникову, Маргариту Бокань та Євгена Куркіна в півфіналах, а Сергія Шевцова у фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем.
9:32

Клод Юнес з рахунком 15:13 перемагає Бояна Йовановича і проходить в 1/8 фіналу. Там його суперником буде росіянин Тимур Арсланов. Орієнтовний час початку о 10:40
9:42

Наша бадмінтонна пара мікст у складі Геннадія Натарова та Юлії Казаринової з рахунком 2:1 (21:11, 17:21, 21:16) обіграли турецьку пару і вийшли у чвертьфінал.
9:55

Починається кваліфікація в жіночій шаблі, де у нас виступають відразу чотири українки. Лідер нашої збірної Ольга Харлан у стартовому матчі несподівано поступилися француженці Маріон Штольц 4:5, але зараз головне пройти кваліфікацію.
10:14

Щось не те з Харлан сьогодні - вона програла три стартові зустрічі і зараз під питанням навіть її вихід в плей-оф.
10:24

Ольга Харлан програла чотири з п'яти матчів кваліфікації і тепер її участь в плей-оф під великим питанням.
10:35

Шаблістка Аліна Комащук виграла 2 з 5 кваліфікаційних поєдинків і зберігає шанси пробитися в плей-оф.
10:49

Стартувало дзюдо і відразу хороша новина. Наша представниця у категорії до 52 кг Тетяна Левицька виграла у словенки Петри Нарікс і пробилася в 1/8 фіналу. Там же почне наша дзюдоїстка Марина Черняк, яка виступає в категорії до 48 кг.
10:57

Український рапірист Клод Юнес поступився росіянину Арсланову 10:15 і припинив змагання на Європейських іграх на стадії 1/8 фіналу.
11:09

Шаблістки Ольга Жовнір та Олена Кравацька провели по три зустрічі у кваліфікації - у Жовнір одна перемога, у Кравацької дві.
11:22

Георгію Зантараї знадобилося 56 секунд, щоб перемогти словенського суперника і вийти в 1/8 фіналу.
11:24

В 1/8 фіналу Зантарая попередньо о 12:48 зустрінеться з французом Давидом Ларосом.
11:31

Закінчилася кваліфікація у фехтуванні в жіночій шаблі. Олена Кравацька виграла 4 з 5 матчів і виграла свою кваліфікаційну групу, Ольга Жовнір перемогла в двох поєдинках з п'яти.
11:38

Дзюдоїстка Марина Черняк вийшла в чвертьфінал Європейських ігор в категорії до 48 кг. Для перемоги над угоркою Пупп їй вистачило одного прийому юко.
11:45

Ольга Жовнір та Аліна Комащук стартують в плей-оф з 1/16 фіналу (о 12:40), а Олена Комарницька безпосередньо виходить до 1/8 фіналу, в а от Ольга Харлан припиняє змагання в індивідуальному турнірі.
12:20

Бадмінтоністка Марія Улітіна не зуміла пройти в 1/8 фіналу індивідуального турніру у жінок.

12:22

Наш боксер в категорії 64 кг Віктор Петров виходить на ринг проти кубинця Сотолонго, який виступає за Азербайджан. Це півфінал Європейських ігор.
12:38

Віктор Петров не зміг пробитися у фінал змагань з боксу, програвши кубинцеві Сотолонго - 0:3. Як втішний призу українець отримає бронзову медаль Європейських ігор.
12:45

Українка Ольга Жовнір б'ється з росіянкою Вікторією Ковальовою в змагання з фехтування (шабля).
12:58

Дзюдоїстка Марина Черняк вийшла в півфінал Європейських ігор в категорії до 48 кг!
13:00

Наша шаблістка Ольга Жовнір змогла здолати росіянку Вікторію Ковальову і пробилася в 1/8 Європейських ігор!
13:11

Українка Тетяна Левицька вийшла до чвертьфіналу змагань з дзюдо у вазі до 52 кг.
13:16

Український дзюдоїст Георгій Зантарая бореться за вихід в 1/4 фіналу Європейських ігор!
13:21

Український дзюдоїст Георгій Зантарая вийшов в 1/4 фіналу Європейських ігор у змаганнях з дзюдо (до 64 кг). Лише за рахунок меншої кількості попереджень він переміг француза Лароса.
13:50

Ольга Жовнір не змогла пробитися до чвертьфіналу змагань з фехтування (шабля). Українка поступилася опонентці з Франції.
13:52

Аліна Комащук - пробилася в 1/4 фіналу змагань з фехтування на шаблях! В 1/8 фіналу вона обіграла німкеню Лімбах 15: 8.
14:05

Олена Кравацька також у чвертьфіналі Європейських ігор. В 1/8 фіналу в непростому матчі вона перемогла росіянку Сухову 15:13.
14:10

Дзюдоїстка Тетяна Левицька програла у чвертьфіналі німкені Краех і тепер буде сподіватися, що німкеня вийде у фінал, що дозволить Левицькій битися за бронзу.
14:19

Жіноча баскетбольна збірна 3х3 впевнено обіграла Румунію 16: 8 і вийшла в чвертьфінал Європейських ігор, де вже сьогодні ввечері зустрінеться з Грецією.
14:32

Георгій Зантарая програв росіянину Камалу Хан-Магомедову, який і пройшов у півфінал.
14:34

Ще дві чвертьфінальні невдачі у фехтуванні на шаблі: Аліна Комащук програла 11:15, а Олена Кравацька поступилася француженці Марго Ріффкіс 10:15. Таким чином, у фехтуванні ми сьогодні залишимося без медалі.
15:02

Марина Черняк, будучи набагато активнішою від суперниці з Туреччини Ебру Шахін, програла їй за кількістю прийомів юко 0: 4 в півфіналі в категорії до 48 кг. Українку ввечері чекає сутичка за бронзу.
15:12

Суперницею Черняк в сутичці за бронзу буде угорка Єва Черновецькі.
15:34

Георгій Зантарая отримав можливість поборотися за бронзу, але не використовував її, програвши азербайджанському дзюдоїсту.
15:37

Переносимося в басейн, де почалася вечірня програма в плаванні. Євген Куркін вже вийшов у фінал на дистанції 50 метрів брасом, показавши останній прохідний восьмий результат.
15:43

Марина Колесникова не зможе повторити сьогодні свій вчорашній медальний успіх - у півфіналі 50-метрівки на спині вона стала 10-ю, а її колега зі збірної Маргарита Бокань показала 11-й результат. У фіналі наші дівчата сьогодні не виступлять.
15:49

Наші пляжні футболісти зараз грають матч другого туру групового етапу з Португалією. Перший період наші хлопці програли 0: 1
15:55

Наразі у нас залишаються три шанси на медаль сьогодні - о 16:25 Сергій Шевцов попливе у фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем, о 17:03 Євген Куркін вийде у фіналі на дистанції 50 метрів брасом, і о 17:00 Марина Черняк в дзюдо спробує виграти бронзу.
16:01

Також сьогодні українці виступлять у командних змаганнях - чоловіки у пляжному футболі в ці хвилини грають з Португалією, а о 18:30 жіноча збірна з баскетболу 3х3 зіграє чвертьфінал проти команди Греції.
16:10

Наші пляжники зуміли переломити хід зустрічі, і завдяки дублю Романа Пачева і голам Ігоря Борсука та Олександра Корнійчука після другого з трьох таймів виграють у Португалії 4: 2.
16:30

Сергій Шевцов фінішував п'ятим у фіналі на дистанції 100 метрів вільним стилем.
16:34

Основний час матчу Україна - Португалія закінчився з рахунком 4: 4. Доля переможця вирішиться в екстра-таймі.
16:43

Гол португальського нападаючого Бернардо Сантоса приносить його команді перемогу над Україною в екстра-таймі. Таким чином, у нашої пляжної збірної в активі 3 очки після двох турів. Завтра на нас чекає матч проти Швейцарії.
17:04

Українка Марина Черняк готується боротися за "бронзу" у змаганнях з дзюдо (до 49 кг).
17:09

Українець Євген Куркін посів восьме місце у фінальному запливі Європейських ігор на дистанції 50 метрів (брас).
17:23

Українська дзюдоїстка Марина Черняк не змогла завоювати бронзу Європейських ігор.
17:41

Український боксер Віктор Петров прокоментував завоювання бронзової медалі Європейських ігор.
18:29

Жіноча команда з баскетболу (3х3) готується до чвертьфінальної сутички з Грецією.
19:10

Наша жіноча команда з баскетболу у півфіналі! Суперниці з Греції були переможені з рахунком 21:19!