Українець Андрій Хлопцов став бронзовим призером Європейських ігор

Sport bigmir,  26 червня 2015, 18:10
0
66
Андрій Хлопцов став бронзовим призером Європейських ігор

Українець Андрій Хлопцов завоював бронзову медаль Європейських ігор у плаванні на дистанції 50 м.

Андрій Хлопцов став бронзовим призером Європейських ігор. У кваліфікації змагань з плавання на спині на дистанції 50 м українець показав третій результат.

Читай також: Український боксер на церемонії нагородження не був повернувся в бік російського прапора

У фінальному запливі хлопці зміг повторити успіх, подолавши дистанцію за 24,71.

Відзначимо, що перше місце завоював росіянин Філіп Шопін (25,40), а "срібло" взяв представник Німеччини Марек Ульріч (24,44).

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що дзюдоїстка Інна Черняк принесла Україні "золото" у змаганнях серед людей з обмеженим зором.