Хаммо приносить Україні 45-ту медаль Європейських ігор

Sport bigmir,  27 червня 2015, 19:45
0
316
Яків Хаммо - бронзовий призер Європейських ігор

Український дзюдоїст Яків Хаммо виграв бронзову медаль у категорії понад 100 кг.

Український дзюдоїст Яків Хаммо, який виступає в категорії понад 100 кг, завоював бронзову медаль Європейських ігор у Баку.

Читай також: Українська дзюдоїстка Яремка виграла "бронзу" Європейських ігор

У малому фіналі Яків переміг Маріуса Паскевічюса з Литви. З перших секунд сутички українець почав активно діяти, навіть, незважаючи на розсічення, зумів довести поєдинок до логічної перемоги.

Наш дзюдоїст вже на перших секундах отримав оцінку вара-арі, потім три оцінки юко, але на цьому не зупинився і за кілька секунд до завершення поєдинку виконав кидок, який судді оцінили оцінкою іппон, що принесло йому перемогу.

Таким чином, на Європейських іграх в України вже 45 медалей – 8 золотих, 14 срібних і 23 бронзові.