Sport bigmir,  9 липня 2015, 11:15
0
74
Українці стали першими в змаганнях зі спортивної ходьби

Представники України у змаганнях зі спортивної ходьби посіли перше місце на Всесвітній універсіаді, яка проходить в Кореї.

Скарбничка збірної України на Всесвітній універсіаді, яка проходить в Кореї, поповнилась ще однією золотою нагородою. Представники нашої країни Ігор Главан (1:23:56), Назар Коваленко (1:25:47) та Іван Банзерук (1:28:01) посіли 1-ше місце в змаганнях зі спортивної ходьби на дистанції 20 км.

Зазначимо, що це золото стало вже 5-им в активі України на турнірі.

У неофіційному командному заліку наша країна посідає 8-ме місце, маючи в активі 5 золотих, 10 срібних і 5 бронзових нагород.

Нагадаємо, що раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що українські шаблісти посіли 2-ге місце на Всесвітній універсіаді.

Додамо, що вчора українські гімнасти вибороли 5 медалей Універсіади.