Українські синхроністки виграли бронзову медаль чемпіонату світу

0
69
Анна Волошина і Лоліта Ананасова виграли "бронзу" чемпіонату світу

Лоліта Ананасова і Анна Волошина стали третіми в довільній програмі.

Українські синхроністки Лоліта Ананасова і Анна Волошина завоювали "бронзу" чемпіонату світу з водних видів спорту.

Читай також: Українці Горшковозов та Прокопчук вирвали медаль чемпіонату світу

Надія на медаль була мінімальною, адже в попередніх п'яти видах програми чемпіонату світу в синхронному плаванні українських представників судді стабільно ставили на четверте місце, та й у фінал Лоліта Ананасова і Анна Волошина вийшли якраз з четвертим результатом в довільній програмі дуетів.

Але у фіналі нашим спортсменкам судді поставили 93,6000 балів, що дозволило їм обійти команду Японії і показати третій результат.

З результатом 98.2000 балів чемпіонками стали російські синхроністки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина. "Срібло" у китаянок Хуан Сюечень і Сун Веньян (Китай) - 95.9000 бали.

Зазначимо, що це вже третя медаль України на чемпіонаті світу в Казані - раніше два "срібла" виграли наші стрибуни у воду.