Український плавець Говоров став п'ятим на чемпіонаті світу

48
Український плавець Говоров став п ятим на чемпіонаті світу
Говорову трохи не вистачило до медалі чемпіонату світу

Український спортсмен всерйоз претендував на медаль турніру в Казані.

Український плавець Андрій Говоров увійшов до п'ятірки найсильніших на чемпіонаті світу на дистанції 50 метрів батерфляєм. Йому не вистачило всього трьох сотих секунди до бронзової медалі.

У фіналі він показав час 23.18. При цьому українець випередив на три сотих секунди світового рекордсмена і олімпійського чемпіона Сезара Сьєро Фільо, який фінішував шостим.

Золото виборов француз Флоран Маноду (22.97), срібну медаль отримав бразилець Ніколас Сантос (23.09), а бронзу розділили між собою відразу два спортсмени, котрі фінішували з однаковим часом (23.15) - угорець Ласло Чех та поляк Конрад Черняк.

Нагадаємо, такий же результат (23.15) на 50 м батерфляєм Говоров показав у півфіналі в неділю.