Усейн Болт: Мені говорили, що я програю, але я був упевнений в успіху

Sport bigmir,  27 серпня 2015, 17:31
0
182
Усейн Болт: Я – номер один

Ямайський спортсмен Усейн Болт прокоментував свою десяту перемогу на чемпіонатах світу з легкої атлетики.

"Це просто здорово, це четверта перемога на дистанції 200 метрів, вона багато чого для мене значить.

Читай також: Збираюся бути першим номером до завершення кар'єри - Болт

Щасливий стати 10-кратним чемпіоном світу, особливо з урахуванням того, що багато говорили, що я програю. Але сам я був повністю впевнений у своєму успіху.

Поки мій тренер впевнений, я абсолютно впевнений. Жодного разу не сумнівався, що переможу. Я - номер один", - наводить слова ямайського спортсмена ВВС.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Усейн Болт став першим в історії десятикратним чемпіоном світу з легкої атлетики.

Ямайський спортсмен на чемпіонату світу три рази вигравав забіги на 100 метрів, чотири рази на 200 м, а також тричі у складі національної команди мав першість в естафетах 4х100.

Відзначимо, за загальною кількістю нагород на чемпіонатах світу Болт на другому місці (12), більше тільки у його співвітчизниці Мерлін Отті (14).

За матеріалами: СПОРТ-Экспресс