Верняєв добув чергову перемогу всупереч відсутності підтримки від держави

199
Олег Верняєв

Олег Верняєв перемогу на Кубку світу присвятив своєму батькові.

Читай також: Рік до Олімпіади в Ріо: Успіхи, надії і проблеми України

Український гімнаст Олег Верняєв здобув перемогу на етапі World Challenge Cup в хорватському місті Осієк. У суботу Олег виграв свої коронні вправи на брусах.

Причому кваліфікувався у фінал на брусах Верняєв тільки з восьмим, останнім результатом, показавши спрощену програму - з коефіцієнтом 6.800 - і отримавши незвично низьку для себе оцінку за виконання 7.600 (14.400 в сумі).

Але у фіналі Олег додав в програму складності та виконав програму майже бездоганно. У підсумку 7.200 за складність і 8.850 за виконання - і найближчого переслідувача Олег обставив на 0.8 бала.

Змагання в Осієку Олег на своїй сторінці у Facebook назвав "одними з найважчих в сезоні", а перемогу присвятив своєму батькові, який цього дня святкував день народження.

facebook.com

Верняєв в суботу також виступав на коні і посів сьоме місце, а на подіум у цьому фіналі піднявся ще один представник України Андрій Сенічкін. Він зайняв третє місце (6.000 + 8.700), отримавши найвищу оцінку за виконання, але не дотягнув за складністю програми.

Читай також: Кабмін виділив понад 17 млн. Гривень на закупівлю спортивного інвертар

У неділю ще один українець - призер Олімпійських ігор-2012 Ігор Радівілов - виступить у фіналі на кільцях і в опорному стрибку. Верняєв ні в один з фіналів неділю не потрапив.

До речі, в одному з постів в Facebook Олег поскаржився, що обіцяного на початку літа нового килима для підготовки команди до Олімпійських Ігор на базі в Кончі-Заспі поки так і немає. Є також інформація, що нещодавно Ігор Радівілов здобув чергову мікротравму на старому килимі.

Читай також: Верняєв: Розумієш, що Україні не потрібні медалі - підтримки ніякої

Нагадаємо, на зустрічі з Прем'єр-Міністрів України Арсенієм Яценюком Олег заявив, що команда зможе відібратися на Олімпійські Ігри тільки у випадку, якщо гімнасти отримають новий килим. На що неодноразово отримував відповідь від топ-менеджерів українського спорту, що килим зовсім скоро буде закуплений і доставлений в тренувальний зал. Килим потрібен для підготовки вільних вправ до кваліфікаційного чемпіонату світу-2015, котороий стартет в Глазго 23 жовтня.

За матеріалами: XSPORT.ua