Sport bigmir,  24 жовтня 2015, 17:51
0
203
Донбас на виїзді поступився Дженералз

У Києві відбувся другий матч п'ятого туру чемпіонату України між місцевими Дженералз і донецьким Донбасом.

Порівняно з першою грою глядачі досить швидко побачили першу шайбу в матчі. На десятій хвилині Єгор Безуглий отримав 2-хвилинне видалення, а через 8 секунд захисник Донбасу Денис Петрухно пробив Едуарда Захарченка потужним кидком від синьої лінії. До кінця періоду господарям також вдалося закинути в більшості, відзначився Дмитро Толкунов.

У другому періоді на перші ролі знову вийшли голкіпери обох команд. Надійно в рамці грав Євген Царегородцев і його візаві Едуард Захарченко, якого також іноді страхував каркас воріт.

За п'ять хвилин до закінчення основного часу матчу у ворота Донбасу судді призначили штрафний кидок, який реалізував Ігор Шаманський. Донеччани великими силами пішли в атаку, але незабаром "генералам" вдалася швидка контратака, яка підсумувала матч. Команди з першої трійки знову обмінялися перемогами.

Дженералз - Донбас - 3:1: (1:1, 0:0, 2:0)

0:1 Петрухно (Варламов, Захаров), 09: 34-бол, 1:1 Толкунов (Савченко, Афанасьєв) 15: 52-бол, 2:1 Шаманський, 54: 57-бул, 3:1 Савченко (Дворнік), 55:27.

За матеріалами: ХК Донбасс