Біатлон: Джима з величезною перевагою виграла тренування

0
163
Джима виграла контрольний старт збірної України

У норвезькому Шушені контрольне тренування провели українські біатлоністки.

Дівчата подолали дистанцію 10 км з чотирма вогневими рубежами. За промах до результату спортсменки додавалося 40 секунд. Найкращою в команді стала Юлія Джима, котра зуміла в непростих погодних умов закрити всі 20 мішеней. Варто зазначити, що Олена Підгрушна не брала участі в гонці, а Валя Семеренко - не фінішувала в ній.

Результати контрольного тренування прокоментував Генеральний секретар Федерації біатлону України Роман Бондарук:

"Юля Джима дуже здорово впоралася з дистанцією. Незважаючи на безвітря, стріляти було непросто, особливо на початку гонки - заважав туман. Через це деяким дівчатам довелося на перших вогневих рубежах проводити по 45-50 секунд. В іншому погода була цілком біатлонною: похмуро за температури мінус три.

Валя Семеренко не фінішувала через те, що до закінчення гонки відчула болі в нозі. Жодного вирішального значення цей старт не мав, тому останнє коло Валя вже не бігла. Що стосується Олени Підгрушної, то її неучасть не пов'язана з проблемами зі здоров'ям - просто відповідно до індивідуального плану підготовки старт у цій гонці для Олени передбачений не був", - зазначив Бондарук.