Біатлон: Українець Підручний фінішує в топ-10 гонки переслідування

Sport bigmir,  6 грудня 2015, 13:16
0
133
Підручний фінішував у десятці

На першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування.

Українські біатлоністи виступили в гонці переслідування на першому етапі Кубка світу, який проходить у шведському Естерсунді.

Кращий результат показав Дмитро Підручний, який фінішував на дев'ятій позиції. Втім, результатом гонки наш біатлоніст навряд чи може бути задоволений, оскільки стартував він восьмим і втратив одну позицію.

В актив собі може занести гонку і Артем Пріма, який стартував 50-м, а фінішував на шість позицій вище, 44-м. Тоді як Семаков, навпаки, 14 позицій втратив і фінішував 40-м. Ще один український біатлоніст Сергій Семенов фінішував 57-м.

Перше місце взяв Мартін Фуркад, срібним призером став німець Пафер, а третє місце - за французьким біатлоністом Фійон-Майї.