Біатлон: Абер "вигризла" перемогу в спринті, Джима найкраща з українок

0
929
Біатлон: Абер  вигризла  перемогу в спринті, Джима найкраща з українок
Абер виграла спринтерську гонку в Поклюці

Спринтерською гонкою в словенській Поклюці продовжився третій етап Кубка світу з біатлону.

Француженка Марі Дорен-Абер здобула перемогу в жіночій спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу з біатлону в Поклюці.

Блискуче пробігши останнє коло, Абер всього на секунду зуміла випередити німкеню Лауру Лаура Дальмаєр в підсумковому протоколі. Третьою стала ще одна представниця збірної Німеччини Франциска Хільдебранд.

Українські біатлоністки не порадували високими місцями - Юлія Джима з одним промахом стала 19-ю, що є найкращим результатом в української збірної. Валя Семеренко не допустила промахів, але наслідки хвороби дозволили їй фінішувати тільки 26-ю. Також в залікову зону увійшла Ірина Варвинець, для якої це була перша гонка в сезоні в Кубку світу. Не допустивши промахів, Варвинець стала 33-ю на фініші.