Sport bigmir,  12 січня 2016, 18:20
0
42
Витязь не зазнав проблем у поєдинках з Компаньйоном

Друга зустріч харків'ян з Компаньйоном знову закінчилася впевненою перемогою Витязя.

Повторний матч Витязя з Компаньйоном знову закінчився впевненою перемогою господарів. І якщо в першому поєдинку Компаньон зумів видати сильний перший період, то в цій зустрічі вже до початку другого періоду розрив був в 6 шайб.

Варто відзначити повернення після дискваліфікації Олексія Лазаренка, який став найрезультативнішим гравцем зустрічі, чим допоміг здобути перемогу з рахунком 13: 0.

Витязь - Компаньон - 13: 0 (6: 0; 2: 0; 5: 0)

Витязь: В'язів. Кривда, Матвієнко, Піддубний, Панасенко, Пантелеймонов, Пономар, Попов. Большаков, Кобиков, Кривоніс, Лазаренко, Максименко, Посєвін, Сальников, Янченко.

Компаньон: Петленко. Артем'єв, Горлушко, Жариков, Козачук, Узаков, Татарин. Боронило, Гацанюк, Крикун, Орлов, Рябенко, Трохимчук, Храмков, Чорний, Шах, Шиманський, Швачка, Янович.

Голи: 1: 0. Кривонос (Большаков, 6:47), 2: 0. Сальников (10:10), 3: 0. Максименко (Лазаренко, Янченко, 10:58), 4: 0. Янченко (Лазаренко, 15:57), 5: 0. Кривда (Большаков, 17:41), 6: 0. Лазаренко (Янченко, Максименко, 18:41), 7: 0. Большаков (Кривоніс, Поддубний, 24:43 - більш.), 8: 0. Кобиков (39:58), 9: 0. Матвієнко (Максименко, 41:01 - більш.), 10: 0. Сальников (Большаков, 48:42), 11: 0. Завгородько (Лазаренко, Янченко, 53:28), 12: 0. Сальников (Кривоніс, Большаков, 55:45), 13: 0. Лазаренко (Янченко, 56:09).

Штраф: 8 - 10