Біатлон: Юрлова виграла гонку переслідування, найкраща з українок - дев'ята

0
130
Біатлон: Юрлова виграла гонку переслідування, найкраща з українок - дев ята
Катерина Юрлова перемогла в гонці переслідування

Росіянка Катерина Юрлова виграла гонку переслідування у жінок на шостому етапі Кубка світу в італійському Антхольці.

У суботу, 23 січня, відбулася гонка переслідування у жінок, яку виграла представниця Росії Катерина Юрлова. Росіянка, допустивши на дистанції всього один промах, на 12 секунд випередила Селіну Гаспаріні зі Швейцарії.

Третьою фінішувала з трьома промахами на двох вогневих рубежах Доротея Вірер з Італії, програвши Юрловій 18 секунд.

Найкращою з українських спортсменок стала Валентина Семеренко. Наша біатлоністка, стартувавши 21-ю з відставанням від лідера в одну хвилину і 6 секунд, фінішувала на дев'ятому місці.

Олена Підгрушна, яка пішла в гонку п'ятою з відставанням у 28 секунд, фінішувала 14-ю, по разу промахнувшись на кожній із чотирьох стрільб.