Хокей: Розгромні перемоги Донбасу та Витязя

0
140
Рапід знову з великим рахунком поступився Донбасу

Відбулися два матчі чемпіонату України з хокею.

Донбас здобув п'яту розгромну перемогу над Рапідом. На першій хвилині гості зуміли двічі відзначитися у воротах Рапіда!

В цілому, гра проходила з цілковитою перевагою Донбасу, що втілилася в 17 забитих шайб. Мабуть, лише у другому періоді Рапід виступив трохи краще, пропустивши три шайби. Ну а в третьому періоді господарі зуміли розпечатати ворота Донбасу, однак до кінця зустрічі посилити успіх не вдалося. Коротка лава запасних позначається на результатах команди.

Рапід - Донбас - 1:17 (0:6; 0:3; 1:8)

Рапід: О. Хонін (Степанков, 20:00). Савчук - І. Романенко, Журавель - Борисов, Маслов - Ровінець, Вербенко - Геращенко - Шапіро, Єфімов - М. Дворник - Ісламов, Вал. Андрєєв.

Донбас: Напненко (00:00 - 30:00), Дьяченко (30:00 - 59:33, 59:47 - 60:00). Петрухно - Толстушко, Таран - Короп, Ігнатенко - Григор'єв. Бабинець - Буценко - Куцевич, Захаров - Варламов - Кочетков, Журун - Докшин - Чердак, Никифоров - Кузьмик - Ромащенко.

Голи: 0: 1. Бабінеь (Никифоров, Толстушко, 0:12), 0: 2. Кочетков (Таран, Карпо, 0:54), 0: 3. Кузьмик (Ромащенко, Петрухно, 10:23), 0: 4. Докшин (Петрухно, Чердак, 14:10), 0: 5. Буценко (Никифоров, Бабинець, 18:59), 0: 6. Захаров (Варламов, Таран, 19:27), 0: 7. Журун (Чердак, Докшин, 24:04), 0: 8. Никифоров (Толстушко, Бабинець, 30:00), 0: 9. Буценко (Кочетков, Бабинець, 34:55 - додатковий гравець), 0:10. Петрухно (Никифоров, Буценко, 42:34 - більш.), 1:10. Єфімов (М. Дворник, Геращенко, 45:10), 1:11. Петрухно (Чердак, Докшин, 51:06), 1:12. Кочетков (Бабинець, Варламов, 54:28), 1:13. Петрухно (Докшин, Толстушко, 55:12), 1:14. Буценко (Никифоров, Григор'єв, 56:38), 1:15. Захаров (Варламов, Петрухно, 57:24 - більш.), 1:16. Буценко (Петрухно, Никифоров, 58:56 - більш.), 1:17. Буценко (Захаров, Петрухно, 59:47 - додатковий гравець).

Штраф: 12 - 8

Нереалізований штрафний кидок: Кочетков (40:46, воротар)

Харківський Витязь продовжує успішні виступи. Цього разу була здобута перемога над Компаньйоном.

Витязь володів відчутною перевагою і забив 8 шайб, але й свої ворота харків'яни не втримали на замку і дозволив Компаньйону двічі відзначитися.

Кращим гравцем матчу можна назвати Кобікова, який оформив хет-трик.

Витязь - Компаньон - 8:2 (3:1; 4:1; 1:0)

Витязь: Харитонов, Гасимов, Кривда, Муль, Оксьоненко, Піддубний, Панасенко, Пономарь, Попов, Большаков, Кобиков, Кривоніс, Лазаренко, Максименко, Муртіщев, Посєвін, Сальников, Янченко.

Компаньон: Петленко, Горлушко, Жариков, Козачук, Савицький, Узаков, Швачка, Боронило, Волков, Гацанюк, Крикун, Орлов, Рябенко, Трохимчук, Шах, Шиманський, Янович.

Голи: 1: 0. Посєвін (Кобиков, 6:07), 1:1. Волков (Янович, 10:35 - більш.), 2: 1. Максименко (11:29), 3: 1. Сальников (Кривоніс, Большаков, 19:11), 4: 1. Кривонос (Большаков, 30:49), 5: 1. Максименко (33:58), 6: 1. Кобиков (Посєвін, Пономарь, 34:13), 6: 2. Волков (Шиманський, 35:31), 7: 2. Кобиков (Большаков, Муль, 39:23), 8: 2. Кобиков (Посєвін, Попов, 48:37)

Штраф: 8 - 2

Нереалізований штрафний кидок: Шах (56:50, воротар)