Український дзюдоїст виграв Гран-Прі на Кубі

Sport bigmir,  25 січня 2016, 10:00
0
138
Артем Блошенко у фіналі ваги до 100 кг проти Фрея

Артем Блошенко і Світлана Яремка стали призерами першого великого турніру року в дзюдо.

Артем Блошенко і Світлана Яремка завоювали перші медалі в році для українського дзюдо. Блошенко став переможцем Гран-прі Куби, а Яремка завоювала "бронзу".

Представник України в категорії до 100 кг Блошенко чотири з п'яти поєдинків на турнірі виграв достроково, у тому числі у фінальній сутичці українець поклав на лопатки медаліста чемпіонатів світу 2013 і 2015 років німця Карла-Ріхарда Фрея.

Світлана Яремка, яка виступає в категорії понад 78 кг, дійшла до чвертьфіналу, але там поступилася, відправившись в сутички за бронзу. У втішному фіналі спершу здолала американку, а у бронзовому поєдинку проти пуерторіканки Мелісси Мохікі українка всього за 38 секунд перемогла першим же прийомом із захопленням і утриманням.

Ще одна представниця України в категорії понад 78 кг Ірина Кіндзерська також вийшла до чвертьфіналу, де програла Мелісі Мохікі, потрапивши у втішний турнір, але там програла бразилійці Альтеман.

За крок від "бронзи" зупинився наш дзюдоїст в категорії до 90 кг Кеджау Ньябалі - він вийшов у півфінал, де програв майбутньому переможцю кубинцеві Гонсалесу, а в сутичці за "бронзу" зміг обіграти швейцарця Сиріла Гроссклауса, програвши за кількістю попереджень.

Решта наших дзюдоїстів поступилися у другому-третьому раундах.