Sport bigmir,  4 лютого 2016, 21:51
0
204
Фуркад виграв чоловічий спринт в Кенморі

Відбувся чоловічий спринт на 7-му етапі Кубка Світу з біатлону в канадському Кенморі.

Чоловічий спринт в Кенморі сенсацій не подарував. Фаворити виступили на дуже високому рівні, позбавивши глядачів інтриги, а переслідувачів шансів на подіум.

Перемогу в гонці здобув Мартен Фуркад, друге місце взяв Шипулін, ну а замкнув трійку Симон Шемпп. Всі троє показали відмінну швидкість і точну стрільбу і не залишили особливих шансів суперникам.

Українські біатлоністи також можуть занести собі в актив дану гонку. Сергій Семенов і Артем Прима фінішували в 20-ці, на 13-му і 17-му місцях відповідно. Для Прими це найкращий результат в сезоні. Українці допустили по промаху, але в цілому виступ можна оцінити, як успішний.

У загальному заліку лідирує Мартен Фуркад, ну а в Кубку Нації - норвежці, тоді як Україна - на восьмій сходинці.