Українські борці завоювали 50 медалей на Київському турнірі

0
113
Олександр Чернецький став одним з переможців київського турніру

Успішним для українських борців виявився виступ перед рідними трибунами.

Боротьба світового рівня повернулася до Києва - після двох років перерви в столиці був проведений міжнародний турнір, присвячений видатним українським борцям і тренерам.

На килим Палацу спорту вийшли представники вільної, греко-римської та жіночої боротьби з 22 країн світу.

Свято боротьби однозначно вдалося - і в день відкриття, і в неділю трибуни Палацу Спорту були заповнені. Приємно, що серед глядачів було багато дітей - та й сам Президент федерації боротьби Ельбрус Тедеєв в неділю дивився за турніром з донькою на руках.

Посилювали атмосферу змагань і барабани, під які перед публікою з'являлися борці під час фіналів.

Не підвели і українські борці, які виступили в найсильнішому складі і в підсумку завоювали 50 медалей, з яких 17 золотих, 13 срібних і 20 бронзових медалей. При цьому і "добувачі" медалей розподілилися майже порівну - по 17 медалей завоювали представники вольної боротьби у чоловіків і жінок, тоді як представники греко-римського стилю виграли 16 медалей.

З українців переможцями київського турніру з боротьба стали Тетяна Кіт, Ангеліна Лисак, Аліна Махиня, Юлія Хавалджи, Юлія Ткач, Алла Черкасова, Василь Шуптар, Семен Радулов, Валерій Андрейцев, Андрій Квятковський, Ібрагім Алдатов, Ален Засєєв, Димитрій Тимченко, Денис Демянко, Дмитро Пишков, Жан Беленюк і Олександр Чернецький

ТЕГИ: КиевДворец Спортаборьбагреко-римская борьбавольная борьба