Хокей: Рапід обходить Компаньйон, впевнена перемога Кременчука

0
29
Кременчук впевнено здолав опонентів

Чемпіонат України з хокею відновився двома цікавими зустрічами.

Матч Рапіда з Компаньйоном вирішував долю шостого рядка в турнірній таблиці. Хід гри вийшов непередбачуваним. Якщо в першому періоді Компаньйон мав серйозну перевагу і завоював мінімальну перевагу, то вже в другому періоді Рапід просто не залишив шансів гостям. На п'ять пропущених шайб Компаньйон відповів лише однією.

Свою перевагу господарі підкріпили і в заключному періоді, закинувши ще одну шайбу і здобувши перемогу з рахунком 6:2. Таким чином Рапід обходить Компаньйон в таблиці і перериває тривалу серію невдач.

Рапід - Компаньйон - 6:2 (0:1; 5:1; 1:0)

Кременчук отримав упевнену перемогу над Білим Барсом. Уже в першому періоді рахунок був 5:0 на користь господарів. Білому Барсу вдався другий період, за підсумками якого вони скоротили відставання, проте перевага Кременчука була занадто великою і до кінця зустрічі був зафіксований рахунок 8:2.

Ця перемога дозволила Кременчуку наздогнати Дженералз, у яких один матч в запасі.

ХК Кременчук - Білий Барс - 8:2 (5:0; 1:2; 2:0)