ХК Донбас закинув 26 шайб у ворота Юності

Sport bigmir,  21 лютого 2016, 21:55
0
193
Донбас розгромив Юність

У Дружківці відбулася гра 22-го туру чемпіонату України, в якій лідер чемпіонату донецький Донбас приймав головного аутсайдера хар

У першому періоді змогли відзначитися п'ять разів. Поклав старт розгрому гостей гол найкращого гравця січня Олександра Журуна, також варто відзначити шайбу Володимира Чердака, для якого вона стала 50-ю у поточному розіграші чемпіонату України.

Незважаючи на невеликий градус інтриги, після першої перерви переповнені трибуни Альтаїра погнали господарів вперед і гравці "Донбасу" недовго змусили їх чекати результату. За 61 секунду (з 20:36 по 21:37) донеччани тричі вразили ворота Юності. На 30-й хвилині другого періоду місце в воротах зайняв Богдан Дьяченко, який змінив Євгена Напненка. Незабаром після зміни голкіпера "Донбас" здолав ще один гучний статистичний кордон - 400 шайб у сезоні національної першості! Автором ювілейного голу став 18-річний нападаючий Ярослав Свищев.

У заключній третині гри Донбас продовжив кураж над суперником, однак, мабуть, найцікавішим моментом останньої 20-хвилинки став нереалізований Всеволодом Толстушком штрафний кидок. Захисник впевнено викотився на Олександра Томашука (зазначимо, що Юність також дала в цьому матчі пограти обом воротарям), чарівно кинув у відритий кут, але шайба влучила у штангу, по-зрадницьки прокотилася самою лінією воріт і так її і не перетнула. Підсумкова перемога 26:0 повторила для Донбасу його ж особистий рекорд найбільшої перемоги.

Донбас - Юність - 26:0 (5:0, 9:0, 12:0)

Шайби: 1:0 Журун (Короп, Кочетков), 07:52 2:0 Горище (Толстушко, Варламов), 12:58 3:0 Буценко (Бабинець, Никифоров), 16:22, 4:0 Петрухно (Варламов , Захаров), 17:41-бол, 5:0 Кочетков (Горбань, Журун), 19:44, 6:0 Докшін (Короп, Кочетков), 20:26, 7:0 Бабинець (Буценко, Никифоров), 21:00, 8:0 Захаров (Толстушко), 21:37 9:0 Захаров (Петрухно, Горище), 26:24, 10:0 Свищев (Кузьмик, Шахворостов), 27: 05,11:0 Свищев (Катрич, Горище ), 31:19, 12:0 Бабинець (Нікіфоров, Буценко), 34:03, 13:0 Шахворостов (Кузьмик, Свищев), 36:03, 14:0 Журун (Докшін, Петрухно), 37: 48-бол, 15:0 Бабинець (Нікіфоров), 41:54, 16: 0 Шахворостов (Кузьмик), 43:28, 17:0 Варламов (Захаров), 45:20,18:0 Горище, 46:02, 19:0 Докшін ( Кочетков, Журун), 47:40, 20:0 Бабинець (Буценко, Никифоров), 48:48, 21:0 Захаров (Варламов, Горище), 49:54, 22:0 Докшін (Кочетков), 51:50, 23:0 Свищев (Кузьмик, Ігнатенко), 54:22, 24:0 Горбань (Докшін), 54:51-бол, 25:0 Кузьмик (Шахворостов), 57:37,26:0 Кочетков (Докшін, Журун), 57 :44.

Нагадаємо, що наступний матч "Донбас" проведе в Києві проти столичних "Дженералз". Гра відбудеться 24 лютого о 18:00