Україна розпочала чемпіонат Європи з боротьби із трьох медалей

0
126
Юлія Ткач завоювала срібло чемпіонату Європи

Успішно стартували українські борці на континентальній першості в Ризі.

У Латвії 8 березня стартував чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. У перший день наші спортсмени завоювали три медалі в чотирьох категоріях - Юлія Ткач-Остапчук та Андрій Яценко стали "срібними" призерами, а Ібрагім Алдатов - завоював "бронзу" чемпіонату Європи.

Юлія Ткач-Остапчук виборола срібну медаль у ваговій категорії до 63 кг. Українка дійшла до фіналу, де поступилася Анастасії Григор'євій з Латвії (3:3 при досить спірному суддівстві).

Ще одну срібну медаль Україні приніс Андрій Яценко, який виступає у ваговій категорії до 57 кг. У фіналі наш співвітчизник поступився Гаджимураду Рашидову з Росії (2:10).

Ібрагім Алдатов у ваговій категорії до 86 кг також поступився росіянину Шамілю Кудіямагомедову, але в півфіналі, після чого у втішному фіналі переміг Шаміра Атяна з Вірменії (10:2) і завоював бронзу.

Єдиною українкою, яка в перший день залишилася без медалі, стала Олександра Когут в категорії до 48 кг. У кваліфікації вона програла майбутній переможниці Марії Стадник з Азербайджану, а у втішному турнірі програла росіянці Валентині Ісламовій-Брик.