Збірна України з боротьби вийшла на перше місце за кількістю медалей на ЧЄ

Sport bigmir,  11 березня 2016, 09:39
0
165

Третій день на чемпіонаті Європи з боротьби приніс українській збірній ще дві медалі.

Збірна України з боротьби здобула ще дві медалі чемпіонату Європи, який триває в Ризі, але знову залишив нашу команду без золотих медалей.

У ваговій категорії до 55 кг бронзовий призер чемпіонату світу Тетяна Кіт дійшла до фіналу, де вона поступилася дворазовій срібній призерці чемпіонату світу росіянці Ірині Ологоновій - 4:6.

Алла Черкасова в найпрестижнішій ваговій категорії до 75 кг, показавши видовищну боротьбу, пробилася у втішний фінал, де не залишила шансів польці - Дарині Осоке - 10:0.

А ось чоловіки залишилися без медалей. У чоловіків у вазі до 74 кг Гія Чехладзе поступився у чвертьфіналі азербайджанцеві Жабраїлу Хасанову - майбутньому віце-чемпіону Європи. А у втішному раунді начисто програв і бронзовому призеру грузину Якобу Макарашвілі.

У вазі до 61 кг Петро Білейчук після сенсаційної перемоги в чвертьфіналі над росіянином - Нюргун Скрябіним - 9:8 у півфіналі поступився атлету з Білорусі - Георгію Калієву - 2:6, а на поєдинок за бронзу з румуном Іваном Гуйдя не вистачило фізичних і моральних сил - 1:11. У підсумку, лише п'яте місце.

Після трьох днів українська збірна лідирує за загальною кількістю завойованих медалей, маючи по чотири срібних і бронзових, проте продовжує залишатися без "золота".