Біатлон: Україна залишилася без медалі в естафетній гонці ЧС у жінок

0
152
Марте Олсб’ю на останньому етапі естафетної гонки

Норвежки виграли золото чемпіонату світу, українки лише п'яті.

Тріумфом норвезької команди завершилася естафетна гонка у жінок на чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколені.

Команда з Норвегії у складі Сюнневе Сулемдал, Фанні Хурн-Біркланд, Тірил Екгоф і Марте Олсб'ю завоювала золоті медалі за результату 1:07:10.0.

Другими фінішували представниці Франції. Марі Дорен Абер на фініші програла 5 сек. своїй суперниці у боротьбі за золото.

Бронзові медалі дісталися німецьким біатлоністкам на чолі з Лаурою Дальмаєр.

Збірна України, яка була фаворитом гонки, фінішувала лише п'ятою. На перших двох рубежах Валя Семеренко та Ірина Варвинець відпрацювали ідеально, не використавши жодного додаткового патрона. На третьому етапі бігла Олена Підгрушна, і лідер команди сьогодні підвела. На "лежанні" Олена не змогла закрити одну мішень. Юлія Джима на останньому етапі намагалася виправити ситуацію, але відставання від тріо лідерів було занадто великим.

Збірна Росії також не змогла зачепитися за медалі. Дарина Віролайнен провалила третій етап естафети, де вона заробила два штрафних кола. У підсумку в Росії лише 11-е місце.