Українська збірна з жіночої боротьби - найкраща в Європі

Sport bigmir,  12 березня 2016, 11:27
0
121

7 медалей чемпіонату Європи допомогли жіночій збірній з вільної боротьби отримати кубок.

Жіноча збірна посіла перше командне місце, маючи на рахунку 59 балів - наші дівчата виграли сім медалей, з яких три "срібла" і чотири бронзових нагороди.

В останній день змагань борчинь скарбничка збірної поповнилася двома бронзовими нагородами.

Чемпіонка світу Анна Василенко у ваговій категорії до 58 кг у другій зустрічі поступилася львів'янці Наталії Синишин - 0:5, яка в підсумку принесла Азербайджану золоту медаль. У втішній зустрічі Василенко перемогла білоруску Вероніку Іванову - 4:3 і в бронзовому фіналі обіграла шведку Елін Нільсон - 4:2.

У вазі 69 кг Аліна Махіня стартувала з туше - над шведкою-чемпіонкою світу Дженні Франсон, а потім також на туше перемогла італійку Далму Каневу. Однак у півфіналі поступилася триразовому срібному призеру Європи Ілані Кратиш - 5:9. У бронзовому фіналі Аліна не залишила шансів румунці Адіні Попеску - 12:2.

Чоловіки в останній день виграли одну бронзову медаль. У найпрестижнішій категорії 125 кг віце-чемпіон світу і Європи Ален Засєєв у півфіналі поступився майбутньому переможцю грузину Гено Петрішвілі - 6:9. У бронзовому фіналі Ален здолав угорського борця Даніеля Лігеті - 11:6.

У підсумку, у вільній боротьбі українська чоловіча збірна завоювала чотири медалі, з яких одна срібна і три бронзові. З 51-м набраним балом наша команда посіла третє місце, а кубок переможців отримала чоловіча команда Грузії.

Всього представники вільної боротьби принесли в скарбничку України 11 медалей, але, на жаль, серед них немає жодної золотої. Сподіваємося, це компенсують представники греко-римської боротьби на чолі з чемпіоном світу Жаном Беленюком, які розіграють медалі чемпіонату Європи у найближчі два дні.