Sport bigmir,  12 березня 2016, 18:45
0
272
Донбас оновив власний рекорд

Чемпіон України оновив свій же рекорд за кількістю набраних очок за всю історію регулярних чемпіонатів.

У Харкові відбувся заключний матч регулярного чемпіонату України, в якому місцевий Витязь приймав донецький Донбас.

Після напруженого першого періоду команди не змогли відкрити рахунок у матчі, проте в середині другої третини гри Віктор Захаров точним кидком зміг вразити ворота харків'ян. У заключній частині гри "Донбас" продемонстрував відмінні навички реалізації більшості, забивши чотири шайби, маючи на одного гравця більше!

Дубль Єгора Карпа і гол Микити Буценка були забиті за 2,5 хвилини, а переможну крапку в матчі поставив Віктор Шахворостов. Завдяки цій перемозі Донбас оновив свій же рекорд за кількістю набраних очок за всю історію регулярних чемпіонатів України - 113.

Витязь - Донбас - 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)

Шайби: 0: 1 Захаров, 28:26, 0: 2 Короп (Горбань, Докшин), 42: 59-біл., 0: 3 Буценко (Шахворостов, Толстушко), 43: 39-біл, 0: 4 Короп (Кочетков, Докшин), 45: 37-біл, 0:5 Шахворостов (Захаров, Буценко) 58: 12-біл.

За матеріалами: hcdonbass.com