Четверо українських біатлоністів фінішували вище Фуркада

Sport bigmir,  18 березня 2016, 17:00
0
426
Джуліан Еберхарт сенсаційно виграв гонку Кубка світу

У Ханти-Мансійську пройшла чоловіча спринтерська гонка в рамках заключного етапу Кубка світу з біатлону.

Австрієць Джуліан Еберхард завоював першу особисту медаль в кар'єрі, вигравши спринтерську гонку Кубка світу в російському Ханти-Мансійську. Компанію на подіумі йому склали німецькі біатлоністи Арнд Пайффер і Сімон Шемпп.

Обидва лідери кубка світу виступили набагато нижче своїх можливостей - Мартен Фуркад допустив чотири промахи, але завдяки швидкості став 40-м. Це не завадило йому виграти глобус за перемогу в заліку спринтів, так як росіянин Антон Шипулін з одним промахом став 45-м.

Наші спортсмени в цій гонці посіли досить високі місця, показавши не лише на високу точність, але і високу швидкість на лижні. Олександр Жирний оновив свій найкращий результат в кубку світу і зупинився лише в 2-ух секундах від десятки найсильніших.

Не відстає від нього і Віталій Кільчицький, який також оновив свій найкращий результат в кар'єрі за цей сезон. Сергій Семенов фінішував 14-м і піднявся на 20-е місце в загальному заліку і поки що для нього це найкращий показник в кар'єрі.