Мотор поступився одному з фаворитів Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  20 березня 2016, 10:00
0
252

Запорізький Мотор зіграв перший поєдинок 1/8 Ліги чемпіонів проти фіналіста минулого розіграшу турніру Веспрема з Угорщини.

Український гандбольний клуб Мотор зазнав поразки в першому матчі 1/8-й фіналу Ліги чемпіонів.

На своєму майданчику, в Броварах, команда Миколи Степанця програла угорському Веспрему 24:29 (12:12). Повторна гра відбудеться 26 березня в Веспремі.

Мотор - Веспрем 24:29 (12:12)

Мотор: Сорока (7), Бурка (4), Маласінскас (4), Калараш (3), Козакевич (2), Шельменко (2), Пухівський (1), Шевельов (1)

Веспрем: Маргуч (5), Шуліч (5), Іліч (4), Нагі (4), Родрігес (3), Іванчик (3), Палмарссон (2), Гуляш (1), Терзич (1), Угалде (1 )

"Вважаю, що в 1/8 фіналу нам випав найсильніший суперник. Торік «Вешпрем» грав у фіналі Ліги чемпіонів. У команді підібрані дуже сильні гравці - чемпіони та призери світу, Європи та Олімпійських ігор. Це збірна світу. Ми знали , хто нам протистоїть, і хотіли зіграти якомога краще.

Перший тайм нам вдався за рахунком - була нічия, - але на початку другого тайму суперник відірвався через наші позиційні помилки, а також кілька незрозумілих для мене свистків (арбітрів). Завдяки досвіду і класу гравців Вешпрем втримав цей відрив до кінця гри. Ми на власному досвіді знаємо, наскільки важко грати в гостях у Вешпрема з їхніми вболівальниками, але будемо готуватися. Так, рахунок не на нашу користь, але гравці набувають міжнародного досвіду.

Думаю, що для нас цей міжнародний сезон був вдалим. Ми почали його в вересні і продовжили до кінця березня. Фаворитом в нашій парі спочатку був «Вешпрем», ми хотіли зіграти вдаліше, але поразка в 5 м'ячів - це багато для домашньої гри, щоб сподіватися на успішний результат на виїзді", - сказав після матчу тренер українців Микола Степанець.