0
92
Сергій Семенов

Український біатлоніст здобув визнання за успішний виступ на чемпіонаті світу.

За підсумками спортивного березня Національний олімпійський комітет України (НОК) визнав найкращим спортсменом місяця бронзового призера чемпіонату світу з біатлону Сергія Семенова. Його наставник і батько Олександр Семенов став найкращим тренером першого весняного місяця.

Високого звання НОК Сергій удостоєний за прекрасний виступ на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені.

Він блискуче провів спринтерську гонку на 10 км і зумів піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани, отримавши першу у своїй кар'єрі медаль світової першості.

Ця "бронза" стала найвищим досягненням серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми у березні.

Зазначимо: Сергій Семенов вдруге стає найкращим спортсменом місяця в Україні. Уперше отримання подібного визнання Олімпійським комітетом талановитий біатлоніст святкував в січні 2015 року.