0
136
Донбас перемагає Дженералз і оформляє чемпіонство

Донбас здобув чотири перемоги над Дженералз і знову завоював чемпіонство.

У Києві відбувся четвертий матч фінальної серії чемпіонату України між Дженералз і Донбасом. Гостьова команда здобула перемоги у всіх матчах фінальної серії і беззастережно завоювала титул.

Господарі майданчика намагалися з самого початку заволодіти перевагою, проте Донбас грамотно грав в обороні і вже до кінця першого періоду мав перевагу в дві шайби. В останніх двох періодах команди показали рівну гру, а фінальна сирена зафіксувала перемогу Донбасу і четверте чемпіонство для клубу.

Дженералз - Донбас - 1: 3 (0: 2; 0: 0; 1: 1)

Дженералз: Е. Захарченко (Селіверстов, 17:57). Афанасьєв - Толкунов, Шпак - Побєдоносцев, Бойових - Мельников, Скрипець - Татаренко. Секирко - Гніденко - Караульщук, І. Савченко - Шаманський - Слюсар, Кіча - І. Дворник - Коляда, Безуглий - Вал. Алексюк -Тимченко.

Донбас: Царегородцев. Толстушко - Короп, Катрич - Горбань, Вл. Алексюк - Петрухно, Таран. Журун - Докшін - Кочетков, Шахворостов - Варламов - Захаров, Никифоров - Буценко - Бабинець, Горище - Ромащенко - Кузьмик.

Голи: 0: 1. Варламов (Катрич, Захаров, 14:07), 0: 2. Журун (Докшін, Горбань, 17:57), 0: 3. Захаров (Варламов, Катрич, 44:16), 1: 3. Безуглий (Тимченко, Скрипець, 45:09)

Рахунок серії: 0: 4