Sport bigmir,  4 квітня 2016, 11:07
0
387
Олег Верняєв

Верняєв виграв у фіналі турніру в Котбусі у вправах на брусах і в опорному стрибку.

На престижному турнірі World Challenge в німецькому Коттбусі лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв здобув чотири нагороди.

У перший день турніру Верняєв завоював срібло і бронзу, а в неділю, у другий день змагань, поповнив колекцію нагород двома золотими медалями.

Спершу Олег Верняєв виграв фінал в опорному стрибку, показавши середній результат після двох спроб 15,233, що дозволило, випередити найближчого переслідувача китайця Ріян Ку більше, ніж на три десятих бала.

Другий представник України в фіналі в опорному стрибку, призер Олімпійських Ігор на цьому снаряді Ігор Радівілов показав шостий результат.

Ну а підвів риску виступів в Котбусі Верняєв золотом у вправі на перекладині, де показав результат 14,966.

А ось в коронному для себе вигляді у вправах на брусах, де він є чемпіоном світу, Верняєв показав п'ятий результат у фіналі, набравши 14,933 бала.