Українка Івасюк завоювала срібло чемпіонату Європи з важкої атлетики

Sport bigmir,  13 квітня 2016, 10:28
0
54

Вероніка Івасюк завоювала малу медаль у ривку і стала четвертою за сумою двох вправ.

Україна завоювала чергову медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який триває в Норвегії.

Вероніка Івасюк, яка виступає у ваговій категорії до 58 кг, завоювала "срібло" у ривку з результатом в 90 кг.

Українка увійшла в п'ятірку найкращих важкоатлеток континенту в своїй категорії на 4-му місці з сумою двоборства 198 кг (90 + 108).

Чемпіонкою стала азейбаржанка Бойанка Костова 235 кг (105 + 130), "срібло" взяла румунка Ірина-Лакрамьоара Лепса (205, 88 + 117), замкнула трійку призерів полячка Йоанна Лоховська (204, 90 + 114).

Ще одна українка Анастасія Келар, яка також виступала в категорії до 58 кг, на жаль, не змогла підняти вагу в ривку, і закінчила виступ з результатом у поштовху - 107 кг. Обидві дівчини вперше брали участь на дорослій континентальній першості.