0
102
Оксана Гергель

Чемпіонка світу з вільної боротьби вийшла в фінал кваліфікаційного турніру.

У сербському місті Зренянін триває Європейський Олімпійський відбірковий турнір зі спортивної боротьби - як і днем ​​раніше, скарбничка ліцензій України поповнилася на один пропуск.

Всього у другий день змагань Україна була представлена ​​в чотирьох вагових категоріях, оскільки Жан Беленюк у греко-римській боротьбі в категорії до 85 кг і Юлія Ткач у вільній боротьбі в категорії до 63 кг вибороли ліцензії раніше.

За підсумками сьогоднішнього дня до них приєдналася Оксана Гергель, яка торік стала чемпіонкою світу в неолімпійській вазі до 60 кг, а в Сербії вийшла до фіналу в категорії до 58 кг. (Ліцензії на турнірі видають фіналістам).

Гергель блискуче пройшла у фінал змагань, на туше перемігши всіх трьох суперниць - польку Крол, угорку Барку і молдованку Есан-Чердівару. У фіналі Оксана Гергель зустрінеться з болгарською борчинею Мімі Христовою.

Ще двоє наших борців у вечірній програмі поборються у втішних турнірах за бронзу, але навіть третє місце Ібрагіма Алдатова (вільна боротьба, 86 кг) і Миколи Дарагана (греко-римська боротьба, 75 кг) не дасть їм можливості взяти ліцензію. Представник України у вільній боротьбі до 74 кг Олег Захаревич програв у попередньому раунді.

Раніше повідомлялося, що в Сербії ліцензію для України завоював Андрій Квятковський. На цей час у різних видах боротьби в України вже 7 ліцензій. Всього в Ріо наші спортсмени завоювали 141 ліцензію.