Регбі: Україна впевнено перемагає Швецію

Sport bigmir,  30 квітня 2016, 21:14
0
191
Збірна України не залишила шансів шведам

У поєдинку Кубка європейських націй збірна України з регбі впевнено переграла Швецію з рахунком 23:10.

У поєдинку Кубка європейських націй між збірними України та Швеції була зафіксована перемога нашої збірної.

До звітного поєдинку Україна підходила в ранзі фаворита і свій статус підтвердила без питань.

Старт поєдинку Україні не вдався. Шведи реалізували штрафний і повели в рахунку 0:3. Втім, до кінця тайму наша збірна зуміла піти в серйозний відрив - 17:3.

У другому таймі шведи піднатиснули і скоротили відставання в рахунку - 17:10, але кінцівка зустрічі знову залишилася за українцями, і фінальний свисток зафіксував перемогу з рахунком 23:10.

Завдяки перемозі регбійна збірна України має непогані шанси на друге місце в дивізіоні 1В. Наздогнати Бельгію українцям вже не вдасться, а ось з Молдовою чекає очна зустріч, в якій і вирішуватиметься доля другого місця.

Україна - Швеція - 23:10 (10:3)