Українець Кваша став восьмиразовим чемпіоном Європи

Sport bigmir,  11 травня 2016, 09:33
0
178

Українці завоювали три медалі в другий день чемпіонату Європи з водних видів спорту.

Лідер збірної України зі стрибків у воду, призер Олімпійських Ігор-2008 Ілля Кваша приніс нашій збірній золоту медаль чемпіонату Європи з водних видів спорту в Лондоні.

У стрибках з метрового трампліну Ілля виграв кваліфікацію, а в фіналі захопив лідерство після першого стрибка і не віддав його до кінця змагань. Перевага Кваші над найближчим конкурентом з Італії склала в підсумку понад 25 балів.

Відзначимо, що для Іллі Кваші це восьмий в кар'єрі титул чемпіонат Європи - і шостий на метровому трампліні.

Додамо, що ще один українець Олег Колодій зупинився за крок від медалей, посівши четверте місце.

Всього двох балів не вистачило для перемоги стрибунів у воду 20-річній Ганні Кривошлик і 16-річної Владі Таценко в змаганнях на 10-метровій вишці.

Українські дівчата перші чотири спроби боролися за "золото" з британками Тоні Кауч і Луїз Тулсон. Розв'язка наступила в останньому стрибку, коли спочатку українки програли 20 очок німкеням і пропустили їх вперед. А потім подарунок нашому дуету зробили британки, які завалили свій досить складний стрибок.

В результаті британська пара опустилася з першого на п'яте місце, Німеччина заробила "золото", а Красношлик-Таценко залишилися на другому місці.

Ще одне "срібло" другого дня турніру виборола Анна Волошина в змаганні одиночок в синхронному плаванні. "Золото" виграла росіянка Наталія Іщенко.

Таким чином, після двох днів чемпіонату Європи з водних видів спорту в України п'ять медалей - одне "золото" і чотири "срібла".