Кваша та Горшковозов завоювали бронзу чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Sport bigmir,  14 травня 2016, 10:12
0
69
Ілля Кваша

Українські спортсмени здобули чергові медалі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

У п'ятницю, 13 травня, на чемпіонаті Європи з водних видів спорту завершились змагання в синхронних стрибках у воду з триметрового трампліну. Українські спортсмени Ілля Кваша й Олександр Горшковозов показали третій результат, набравши сумарну оцінку 439,86 бала.

Чемпіонами Європи в цьому виді стали британці Крістофер Мірс і Джек Лафер, друге місце дісталося росіянам Іллі Захарову і Євгену Кузнєцову.

Зазначимо, що у збірної України на чемпіонаті Європи з водних видів спорту 14 нагород - 3 золота, 8 срібних і 3 бронзові медалі. Наша команда посідає друге місце в загальному заліку, поступаючись Росії, в якої 10 золотих медалей, 1 - срібна і 3 - бронзові.