Плавання: Українець встановив новий рекорд чемпіонатів Європи

Sport bigmir,  17 травня 2016, 09:08
0
278
Андрій Говоров

Андрій Говоров з найкращим результатом вийшов у фінал дистанції 50 метрів батерфляєм

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який триває в Лондоні, прийшов час плавцям виявляти найкращих.

У перший день українські спортсмени не претендували на медалі, але були на провідних ролях у своїх запливах.

Так, Андрій Говоров виграв кваліфікацію і півфінал на 50 метрів батерфляєм, причому його півфінальний час 22,73 секунди став новим рекордом чемпіонатів Європи. Попередній рекорд чемпіонатів Європи становив 22,87 секунд і також належав Говорову.

Ще один українець на цій дистанції Андрій Хлопцов у півфіналі показав час 23,92 секунди і зайняв 11-е місце, не потрапивши у фінал.

У фінал 200-метрівки на спині впевнено вийшла українка Дарина Зевіна. У кваліфікації Зевіна була другою, а ось в півфіналі показала перший результат - 2.08,66.

Ще один український плавець на дистанції 100 метрів брасом Валерій Димо з результатом 1:01,30 показав 12-й результат, залишившись за бортом фіналу.