Кабмін дав українським спортсменам завдання на Олімпіаду

Sport bigmir,  20 травня 2016, 16:53
0
105

У проекті плану пріоритетних кроків уряду України на 2016 рік знайшлося місце для українського спорту.

Кабмін України поставив перед українськими спортсменами завдання успішно виступити на Олімпійських та Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жайнейро.

У плані пріоритетних кроків уряду України на 2016 рік, який опублікований на цьому тижні, уточнена кількість ліцензій на змагання, а також місце в загальному заліку.

"Мета - отримати до 180 ліцензій на участь в Олімпійських іграх і, за підсумками Ігор, увійти у 20 найсильніших спортивних держав світу. Також здобути до 150 ліцензій на участь в літніх Паралімпійських іграх, а за підсумками Ігор, увійти в 10 найсильніших спортивних держав світу", - йдеться в плані.

Окрім того, стоїть завдання взяти участь у 600 міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту, у тому числі 172 чемпіонатах світу та Європи і в підсумку здобути до 400 нагород.

Взяти участь в 142 міжнародних змаганнях з видів спорту інвалідів, у тому числі 22 чемпіонатах світу та 23 чемпіонатах Європи і в підсумку здобути до 475 медалей.

Також уряд хоче провести на території України не менше 35 міжнародних спортивних заходів.

Зазначимо, що на момент 20 травня Україна завоювала 161 ліцензію на Олімпіаду (пройде з 5 до 21 серпня), а також 95 ліцензій на Паралімпіаду (7-18 вересня).