Україна-Польща: онлайн трансляція матчу (0:1) Сюжет

Корреспондент.net,  21 червня 2016, 19:00
0
1931
Україна-Польща: онлайн трансляція матчу (0:1)

Сьогодні, 21 червня, у Франції Україна і Польща проводять останній матч у своїй групі.

Наша національна збірна проводить свій заключний поєдинок групового етапу Євро-2016. Яким би не був результат, це останній матч команди в нинішньому єврочемпіонаті. Шансів вийти з групи українці позбулися після поразки від Ірландії з рахунком 0: 2.

Гра на стадіоні в Марселі почалася о 19:00.

У прямій онлайн трансляції в Україні матч показує телеканал "Україна". Текстову онлайн трансляцію гри Україна-Польща дивіться на Корреспондент.net.

84 'Ярмоленко пробив здалеку прямо в руки голкіперу

82 'Федецький не встиг на добивання, врізавшись в голкіпера

80 'Зозуля головою пробивав після навісу Федецького, повз ворота

74 'Милик не влучив у ворота після штрафного

73 'Коваленко замінив Зінченко

71 'Гросицького замінив Капустки

69 'Крихов'як порушив правила проти Зінченка

67 'Коноплянка прострілював з лівого флангу, але прямо в захисника

66 'Ярмоленко зробив навісну передачу на дальню штангу, але Степаненко м'яч не дістав

63 'Коноплянка пробиває вище воріт

62 'Зінченко зважився на удар метрів з тридцяти, але в руки воротарю

60 'Капустка заробив жовту на Ярмоленко

58 'Степаненко пробиває вище воріт

57 'Капутска пройшов по лівому флангу і пробив в ближній кут, повз

54 'ГОООООЛ! Поляки після кутового направляють м'яч прямо в дев'ятку України

53 'Кучер знову фолить на чужій половині поля

52 'Проти Коноплянки порушили правила в центрі поля

49 'Коноплянка подав у центр штрафного, але Зінченко ударом головою пробив повз

47 'Кутовий біля українців, але Хачеріді не вдалося пробити головою після навісу від Ротаня

46 'Блащиковські замінив Зелінський

Команди повертаються на поле

Перерва

45 'Ротань Виблі м'яч в аут після навісу в штрафну

44 'Йедловец пробив точно в руки П'ятову

41 'Еджечік вкотре б'є по ногах Ярмоленка, арбітр мовчить

40 'Коноплянка віддав на Бутко, але той невдало пробив по воротах

38 'Кучер завалив Левандовскі і отримав попередження

35 'Збірна України впевнено контролює м'яч

30 'Коноплянка пробив низом у сітку із зворотного боку

28 'Ще один штрафний для українців, але воротар поляків працює надійно

26 'Ротань отримав жовту картку

25 'Ротань подав у штрафну, але воротар на місці

22 'Коноплянка вибив м'яч головою полсе кутового

21 'Штрафний поляків, але Глик пробив повз

18 'Ярмоленко після передачі Ротаня вийшов один на один, але пробив повз

17 'Кучер порушив правила проти Левандовські

16 'Ярмоленко завалили в штрафній збірної Польщі, арбітр вирішив пенальті не ставити

12 'У офсайд забіг Зозуля

10 'Ярмоленко на добиванні практично віддав м'яч воротареві

9 'Фолять поляки на Коноплянці в центрі поля

7 'Зозулю штовхнули в спину в центрі поля

5 'Левандовскі пробивав метрів з п'яти, але вище

3 'Милик отримав м'яч на лінії штрафної, пробив з гострого кута, Пятов на місці