Німеччина (0) – Франція (2): онлайн півфіналу Євро

Корреспондент.net,  7 липня 2016, 23:55
0
820

Розіграш другої путівки в фінал Євро-2016 розпочнеться 7 липня о 22:00.

Одразу за першим півфінальним матчем Євро-2016, в якому Португалія розгромила Уельс 2:0, другу путівку до фіналу розіграють збірні Німеччини і Франції.

23:55 І на цьому все!!! Збірна Франції виходить у фінал домашнього Євро, обігравши команду Німеччини з рахунком 2:0. Вітаємо французів, ну а німці, на жаль, залишають турнір на стадії 1/2 фіналу.

23:53 Джошуа Кіммі стрибає вище за всіх, щоб замкнути навіс ударом головою, але Уго Льоріс зробив прекрасний сейв.

23:52 Йоан Кабай перше, що зробив, так це порушив правила.

23:51 Герой матчу Антуан Грізманн залишає поле, а Йоан Кабай дограє час, що залишиється.

23:51 Арбітр додає 4 хвилини до основного часу поєдинку.

23:50 Андре-П'єр Жиньяк пробив точно в лівий кут, але воротар відбив у красивому стрибку.

23:49 У німців потихеньку опускаються руки. Тактика Дідьє Дешама приносить свої плоди.

23:47 Антуан Грізманн міг зробити хет-трик після швидкісного рейду, але пробив прямо Нойєру в руки.

23:45 Месут Озіл відправив подачу в штрафну, але оборона надійна сьогодні, м'яч вибито.

23:44 Бенедикт Хеведес втратив відмінний шанс забити, він завдавав удар головою з точки одинадцяти метрів після навісу зі штрафного. Трохи вище воріт.

23:43 Патріс Евра зніс опонента з ніг. Німеччина виконала штрафний.

23:42 Андре-П'єр Жиньяк порушує правила в атаці.

23:41 Шкодран Мустафі отримав м'яч після відскоку і зарядив вище воріт.

23:40 Остання заміна в Йоахіма Лева. Швайні залишає поле, а Лерой Сані дебютує на Євро-2016.

23:38 Ще одна заміна в матчі. Андре-П'єр Жиньяк змінює Олів'є Жиру.

23:37 Юліан Дракслер б'є зі штрафного з середньої дистанції, але йому зовсім трохи не вистачило.

23:36 Суддя зупинив гру. Нголо Канті отримує гірчичник.

23:35 Відповідь від німців. Джошуа Кіммі зібрався забити ударом з меж штрафного, але м'яч після його удару влетів у штангу.

23:34 ГОООЛ! Дешам посилював захист, а його хлопці взяли і забили другий! Антуан Грізманн б'є з відскоку низом по центру воріт.

23:33 Перша заміна у команди Франції. Дідьє Дешам підсилює захист. Дімітрі Пайє йде, а Нгола Канті виходить.

23:31 Німці не стали пробивати, а зробили навіс, але хтось із гравців виявився в офсайді.

23:31 Порушення правил на Тоні Кроос. Хороша точка у збірної Німеччини.

23:30 Фол в атаці після подачі кутового. Уго Льоріс веде м'яч з вільного удару.

23:28 Джошуа Кіммі виконує дальній пас, але віддає м'яч прямо в ноги захисникам суперника. М'яч залишає поле. Німеччина отримує право на кутовий.

23:27 Дімітрі Пайє завдає удар з кута штрафного майданчика. М'яч летить у лівий кут воріт, але Мануель Нойєр робить пристойний сейв.

23:26 Йоахім Лев підсилює атаку. Емре Джан залишає поле, а замість нього виходить Маріо Гетце.

23:25 Лоран Косцельни невдало пробиває після подачі з кутового.

23:24 Олів'є Жиру спробував загострити, але м'яч був вибитий. Франція буде подавати кутовий.

23:23 Месут Озіл заліз в офсайд. Було піднято прапорець бокового судді.

23:21 Жером Боатенг отримав травму на рівному місці. Дуже прикро за німця. Шкодран Мустафі виходить замість нього.

23:21 Рефері перервав поєдинок. Жерому Боатенгу надають допомогу.

23:20 Йонас Хектор робив відмінну діагональ через усю половину поля, але атакуючому гравцю не вдалося його прийняти.

23:16 Томас Мюллер виявився в офсайді. Перший офсайд у матчі на 56-й хвилині поєдинку.

23:16 І знову Драксер. Півзахисник зробив гострий навіс, але ніхто не відгукнувся.

23:15 Юліан Дракслер зробив забіг у штрафну, але розвернутися для удару не зміг. Патріс Евра відмінно зіграв корпусом і нейтралізував німецького футболіста.

23:14 Французи помітно додали в другому таймі. З'явилася гра в центрі поля.

23:13 Драксер заїхав Санья по ногах. Нікола Ріццолі все бачив і нагородив німця жовтою.

23:12 Тоні Кроос не зміг навісити в штрафну. Удар був відбитий.

23:12 Франція знову починає активно. Аж доки це буде?

23:11 Олів'є Жиру пробив зі штрафної, але його удар мети не досяг - блокований.

23:11 Месут Озіл отримав жовту картку за суперечки з арбітром ще після закінчення першого тайму. Мабуть, німцеві не сподобалося рішення Ріццолі, який призначив пенальті.

23:10 Розпочався другий тайм.

22:55 І відразу після цього звучить свисток на перерву. Збірна Франції поки виграє. Зустрінемося через 15 хвилин.

22:52 ГОООЛ! Антуан Грізманн покращує бомбардирський показник на Євро-2016, пробиваючи точно в лівий кут із пенальті.

22:48 Бастіан Швайнштайгер зіграв рукою у штрафному майданчику. Французи отримали право на одинадцятиметровий.

22:47 А ось і жовта у команди Дідьє Дешама. Патріс Евра порушує, а Нікола Ріццолі показав йому гірчичник.

22:45 Ще один шанс у збірної Франції! Жиру отримав можливість вийти на зустріч з Мануелем Нойєром, але йому просто не вистачило швидкості. Бенедикт Хеведес виносить м'яч у підкаті.

22:45 Антуан Грізманн пробив після пасу Патріса Евра, але йому сантиметрів не вистачило до гола. Трохи мимо.

22:43 67% на 33% володіння м'ячем на користь німців.

22:40 Томас Мюллер пробив по воротах Уго Льоріса після обрізки опорної зони французької збірної.

22:38 І удар теж вийшов схожим, але цього разу пробував Поль Погба. Нойєр на місці.

22:37 Перша жовта в нашому поєдинку. Емре Джан грубо зірвав атаку. Схожий штрафний удар у французів уже був.

22:36 Месут Озіл робить навіс у штрафну, але це занадто близько до воріт, і Уго Льоріс забирає м'яч.

22:35 Спроба французів. Антуан Грізманн віддав на Жиру пас, але не дочекався у відповідь точної передачі. Збірна Німеччини перервала атаку.

22:34 Ще один шанс був у збірної Німеччини, але ніхто з футболістів не зміг замкнути подачу з правого флангу.

22:33 Джошуа Кіммі пробив здалеку, але влучив у захисника.

22:32 Німецька команда переїхала на половину поле французів. Атака за атакою.

22:31 Тоні Кроос спробував завдати удар з-за меж штрафного майданчика, але він був блокований.

22:30 Тоні Кроос виконав небезпечний навіс у штрафну. Хороший навіс, але французький захист поки що надійний, і м'яч вибито подалі від воріт.

22:29 Месут Озіл швидко розіграв кутовий пасом найближчого партнера.

22:28 Джошуа Кіммі й Емре Джан обмінюються передачами, але невдало – захисник перехопив м'яч. Німеччина заробляє своїми активними діями кутовий. Реальний шанс забити, між іншим.

22:27 Дімітрі Пайє завдає удар приблизно з 30-метрової відстані, але Мануель Нойер легко такі м'ячі забирає.

22:25 Сам Пайє готується завдати удар.

22:24 Фол проти Дімітрі Пайє. Франція заробила небезпечний штрафний удар.

22:24 Джошуа Кіммі б'є з-за меж штрафного, але його удар заблокований.

22:23 Герой попереднього моменту Кроос подав кутовий, але м'яч винесла захист.

22:22 Тоні Кроос спробував зробити закид, але його спроба була заблокована. Німеччина отримає шанс забити з кутового.

22:21 Юліан Дракслер віддав пас, але м'яч опинився там, де нікого не виявилося. М'яч залишив межі поля. Франція введе м'яч в гру ударом від воріт.

22:19 Дімітрі Пайє порушує правила в атаці на молодого Йосу Кімміхе.

22:18 Німці помітно перехопили ініціативу.

22:17 Ще один момент у Бундестім, а це вже небезпечно. Емре Джан завдає удар першим дотиком з лінії штрафного, але Уго Льоріс зреагував на цей удар.

22:15 Момент у збірної Німеччини. У Томаса Мюллера не вийшов удар після прострілу з правого флангу.

22:14 Юліан Дракслер грубо зіграв, і Нікола Ріццолі сигналізує про це.

22:13 Бенедикт Хеведес посилає навіс у штрафну, але не знаходить там своїх партнерів. Погана подача. Франція введе м'яч в гру з-за бокової лінії.

22:11 Гравці німецької команди обмінюються короткими передачами.

22:10 Перший небезпечний момент. Антуан Грізманн завдав удар. Француз виконав швидкісний рейд через центр поля, віддав на Блес Матюйді, а той у дотик повертає м'яч на першого, і той пробиває.

22:07 Джошуа Кіммі грубо зіграв в центрі поля. Штрафний.

22:05 Дімітрі Пайє розіграв кутовий, віддавши передачу на Антуана Грізманна.

22:05 Дімітрі Пайє прорвався лівим флангом і зробив відмінний пас, але один із захисників в останній момент перервав його. М'яч пішов за межі поля. Франція отримує право на кутовий.

22:03 Команди почали дуже динамічно, показуючи швидкісний футбол.

22:03 Стартовий свисток. Поєдинок розпочався. Франція починає з центру поля.

22:02 Звучать гімни національних збірних. Футболісти виходять на поле.