Динамо – Бенфіка 0:2. Онлайн матчу Ліги чемпіонівСюжет

Корреспондент.net,  19 жовтня 2016, 23:30
0
1197
Динамо Бенфика смотреть онлайн
Динамо Ки]в

Онлайн-трансляція матчу Динамо – Бенфіка в груповому етапі Ліги Чемпіонів 2016/2017.

Динамо Київ прийме Лісабонську "Бенфіку" в третьому турі групового турніру Ліги чемпіонів.

Гра відбудеться в середу, 19 жовтня, на НСК "Олімпійський", початок о 21.45.

Перед очною зустріччю з португальцями динамівці посідають у турнірній таблиці групи Б третє місце, Бенфіка четверте.

Динамо раніше програло вдома Наполі з рахунком 1:2 і зіграло внічию з Бешикташем.

Текстова трансляція

Ми будемо закінчувати онлайн. Спасибі, що були з нами!

У наступному матчі в Лізі чемпіонів Динамо зіграє з Бенфікою в Португалії.

Після 3-х матчів у Динамо 1 очко і останнє місце в групі. У паралельному матчі Бешикташ на останніх хвилинах вирвав перемогу у Наполі.

Не можна сказати, що португальці показали щось надприродне, але виграли. Динамо через свої помилки пропустило два голи, створило як мінімум п'ять-шість хороших моментів, але нічого не змогло забити.

94. Матч завершено. Динамо вдома програє Бенфіці з рахунком 2:0.

93. Ще один кутовий - Даніло Сілва б'є вище воріт.

91. Стільки моментів Динамо навіть у чемпіонаті України не завжди створює. Але про те, що забивати ще потрібно, кияни зовсім забули.

90. Кутовий - Мораес б'є з кількох метрів знову мимо.

88. Бенфіка грає на утримання. Нападника Гедеша змінює захисник Гедеш.

84. Циганков стріляє на дальню. Ярмоленко просто незрозумілим чином не забиває буквально з метра.

83. Антунеш знову обрізає, Віда б'є по своїх, але один Рудько зберігає пильність у цьому безладі.

80. Мораес б'є головою - дуже слабо.

78. Гладкий виходить замість Сидорчука. Стережись Бенфіка! Ва-банк від Реброва, в два нападаючих буде грати Динамо, такого ще не було.

Головне тепер не пропустити третій на контратаці.

77. Циганков створює момент - удар Буяльського блокують.

75. Заспокоїлась гра. Моментів у Динамо немає.

Бенфіка з Наполі поки грають внічию - 2:2.

71. Антунеш подає на трибуни. Чому його не змінює Ребров???

70. Заміни: в Динамо довгоочікуваний Циганков замість Гонсалеса, у Бенфіки Хіменес замість Мітроглу.

68. Дуже емоційна гра. Хочуть відігратися кияни, але реалізація страждає.

63. Один на один не забиває Ярмоленко!!! ЯК ??? Добивання Сидорчука теж у воротаря. Вже могли зрівнювати рахунок кияни!

61. Ярмоленко міг забивати в порожні ворота, але не очікував, що Сантана пролетить повз м'яч. Потрібно забивати!

56. Мораес не зміг реалізувати вихід один на один. Кращий момент Динамо в матчі, але не реалізовують його кияни.

54. Заміна - замість Федорчука виходить Буяльський.

52. Всі стоять, Бенфіка забиває. Жах.

51. ГОЛ! 0:2 Знову пропускаємо на початку тайму. Знову провал на лівому фланзі. Федорчук не доборовся. Підбір теж програли, і Серві розстрілює Рудька.

50. Режисер продовжує показувати Циганкова. Вся надія на нього? Поки молодий футболіст залишається на лавці.

49. Сидорчук отримав по обличчю від Фейси, але арбітр вирішив, що це був ігровий епізод.

48. Динамівці володіють перевагою, але Бенфіка небезпечна на контратаках.

47. Замін немає. Навіть Антунеш продовжить матч.

46. ​​Повертаємося до футболу. Другий тайм розпочався. 45 хвилин у динамівців, щоб забити.

Поки перерва, подивіться свіжі фото з "Олімпійського"

45. Перший тайм закінчився. Динамо програє 0:1. Пропустивши дурний гол, кияни заграли, створили кілька небезпечних підходів до воріт, але навіть серйозними моментами це не назвеш.

Сподіваємося на те, що Сергій Ребров e роздягальні не буде добирати слова і налаштує свою команду на другий тайм.

44. Жовта картка для Мітроглу за фол проти Корзуна в центрі поля.

43. Бенфіка трохи відсунула гру від своїх воріт. Ярмоленко і Гонсалес помінялися флангами. Може, це принесе результат.

39. Черговий динамівський кутовий ні до чого не приводить. Зате Віда зламав воротаря португальців.

38. Ярмоленко і Сидорчук розігрують атаку лівим флангом. Сергій б'є і не потрапляє в ближній кут.

33. Жовта картка Корзуну, якої, швидше за все, не було, домалював португалець.

32. Відмінна атака Динамо закінчується бездарним ударом Мораеса. Весь стадіон кричав - грай на Ярмоленка, але бразилець вирішив бити.

31. Б'є Сальвіо, знову прориву лівим флангом (Антунеш, ти де?), прямо в руки Рудьку.

30. На зустрічних курсах почалася гра. Багато неточних передач і втрат з боку обох команд.

28. Віда розрізає на Гонсалеса, той входить у штрафну, б'є, але мимо.

27. Атакує Динамо. У Федорчука не виходить дозвільна передача.

24. Не такі вже й страшні португальці. Можна їх обігравати.

23. Перший небезпечний момент у Динамо. Ярмоленко йде від Грімальдо й ідеально викручує на Гонсалеса. Португалець головою б'є вище.

22. Так ось чому у Ярмоленка поки нічого не виходить.

У Ярмоленка сьогодні візаві, якого ведуть Ман Сіті і Ман Юнайтед, - Алекс Грімальдо. Цікаве протистояння!

— Viktor Vatsko (@ViktorVatsko) 19 октября 2016 г.

20. Гедеш прийняв м'яч і пробив - дуже неточно.

15. А це вже краще. Ярмоленко віддає на Гонсалеса, але того випереджає захисник Бенфіки. Кутовий теж нічого Динамо не приніс.

12. Просто неймовірна кількість браку в Динамо в центрі поля. Спробували атакувати кияни, але Бенфіка заспокоїла гру.

11. Штрафний для Динамо, але Гонсалес погано подає.

10. Ну що ж - треба відповідати. Антунеш намагається виправитися дальнім ударом. Воротар Бенфіки на місці.

9. ГОООЛ! Сальвіо чітко реалізує пенальті. Жахливий старт для киян!

8. Пенальті у ворота Динамо!!! Антунеш бездумно фолить у самому куті штрафного. Гедеша збив півзахисник господарів поля.

7. Бенфіка подає кутовий, справляються захисники.

6. Є перший удар по воротах. Постаралися португальці. Фейса пробив прямо в руки Рудькові.

5. Поки без небезпечних моментів на полі. У Динамо, як завжди, крен атак на лівий фланг, де грає Ярмоленко.

1. Матч почався! Поїхали!

21:42 Все готово до старту поєдинку. Футболісти виходять на поле. Гарний перформанс від динамівських уболівальників.

21:35 У паралельному поєдинку групи Б зустрінуться Наполі і Бешикташ.

21:30 Нечисленні вболівальники Бенфіки на Олімпійському.

#SejaOndeFor 🇺🇦❄️ pic.twitter.com/mmzMU0VprE

— SL Benfica (@SLBenfica) 19 октября 2016 г.

21:20 Аншлагу на матчі не буде. За інформацією телеканалу Футбол 1, на цей час на матч продано близько 20 тисяч квитків, ще 4–5 безкоштовно роздані клубом. І зараз ажіотажу в касах не спостерігається.

Погода зробила свою справу – на вулиці -2? Або всьому виною блякла гра Динамо в останніх матчах?

21:15 Для динамівців це вирішальна гра, час перемагати.

21:10 Стартовий склад Бенфіки: Сантана де Мор - Грімальдо, Нілссон, Луїзао, Семеду - Черві, Фейса, Піцці, Сальвіо - Мітроглу, Гедеш

21:05 Відзначаємо відсутність Сергія Рибалки в старті і вихід з перших хвилин Валерія Федорчука.

21:00 Стартовий склад Динамо: Рудько - Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Антунеш - Корзун - Ярмоленко, Федорчук, Сидорчук, Гонсалес - Мораес.