Корреспондент.net,  12 грудня 2016, 22:12
1527
Динамо - Шахтер: результат
Динамо - Шахтар: результат

Динамо - Шахтар 3:4 в матчі чемпіонату України.

Донецький Шахтар обіграв київське Динамо в матчі 18 туру чемпіонату України з рахунком 4:3.

Матч проходив на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві.

Вже на 14-й секунді Жуніор Мораеш чітко пробив низом після розрізного пасу Андрія Ярмоленка, забивши найшвидший м'яч в історії всеукраїнського дербі.

Шахтар незабаром зрівняв рахунок після стандарту - м'яч від голови Євгена Хачеріді і рукавичок Артура Рудька залетів під поперечину.

Потім Сергій Рибалка вивів динамівців уперед ударом зі штрафного. Перший тайм закінчився з перевагою киян.

Але в другій половині Шахтарю швидко вдалося відігратися і вийти вперед. Забивали Фред і Факундо Ферейра.

На 60-й хвилині Динамо залишилося в меншості після видалення Мораеса. Після цього команди ще обмінялися голами - після прострілу Дентіньо знову м'яч від Хачереді відлетів у ворота Динамо, а у киян ударом головою відзначився Бесєдін.

Догравали динамівці гру взагалі вдев'ятьох - вилучення заробив ще і Рибалка.

Шахтар відривається від Динамо на 13 очок за 14 турів до кінця чемпіонату.

Відеоогляд:

Динамо - Шахтар 3:4

Голи: Мораес, 1, Рибалка, 30, Бесєдін, 90 + 2 - Хачеріді, 3, 88 (у свої ворота), Фред, 50, Феррейра, 57

Динамо: Рудько - Віда, Бурда, Хачеріді, Макаренко - Рибалка, Сидорчук (Бесєдін, 73), Буяльський (Гармаш, 54) - Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 81) - Мораес

Шахтар: П'ятов - Срна, Кучер, Ракіцький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос (Дентіньо, 80), Коваленко (Тайсон, 74), Бернард - Феррейра

Попередження: Бурда, Гонсалес - Степаненко, Срна, Фред, Дентіньо

Вилучення: Мораес, 60, Рибалка, 90 + 4