Спортивна гімнастика: Чергове китайське золото

0
10
Китаєць здобуває золото

Китайський спортсмен Кай Цзоу здобув золото в останньому виді олімпійської програми в спортивній гімнастиці.

Він став олімпійським чемпіоном у вправах на поперечині, коли набрав  16,200 бала. Китаєць став дворазовим чемпіоном пекінських Ігор - 17 серпня він здобув золоту медаль у вільних вправах.

Таким чином, Цзоу приніс своїй збірній 41- у олімпійську нагороду найвищої ваги. Срібним призером Ігор-2008 у вправах на поперечині став американець Джонотан Хортон (16,175 бала). Бронза дісталася німцеві Фабіану Гамбухену (15,875 бала).

Раніше китайський  гімнаст Лі Сяопен став Олімпійським чемпіоном у вправах на брусах. Лі Сяопен став чотириразовим Олімпійським чемпіоном, коли здобув друге золото Пекіна-2008.

Американська гімнастка Шон Джонсон стала Олімпійською чемпіонкою, коли виграла змагання у вправах на колоді.

За матеріалами: Lenta.ru