30 травня 2009, 13:27
0
13
Українки переграли росіянок

У п'ятницю, 29 травня, національна жіноча збірна України, що продовжує підготовку до фінального турніру Євро-2009, у товариському матчі на полі НТК ім'я Баннікова переграла команду Росії.

На початку матчу помилки в центрі поля дозволяли захисникам обох команд відводити небезпека від власних воріт. Наші дівчата вперше потривожили воротаря суперниць Ельвіру Тодуа на 28-й хвилині, коли після прострілу Людмили Пекур кіпер не без проблем відбила м'яч на кутовий.

Ще одне підключення Пекур до атаки перед перервою нарешті закінчилося голом. Після чергового прострілу у виконанні Пекур Віра Дятел замкнула передачу на дальній штанзі - 1:0.

Подвоїти перевага підопічні Анатолія Куцева змогли вже на початку другого тайму. Пекур довгою передачею закинула м'яч у штрафну, де двоходівка Зінченко й Апанащенко завершилася сильним ударом останньої. Тодуа змогла відбити удар, але навіть вона була безсила, коли Зінченко, що першою встигла на добивання, забивала в порожні ворота.