Суперліга: Азовмаш переграв Кривбас, Мавпи розгромили Дніпро

У четвер, 19 грудня, відбулися два матчі баскетбольної Суперліги.

Азовмаш - Кривбас - 77:63

Гравець матчу

Форвард Азовмаша Маркус Гіньярд став найкращим гравцем поєдинку, відзначившись за його підсумками дабл-даблом (21 очко + 12 підбирань).

Хід гри

Завдяки результативній грі Маркуса Гіньярда, який відзначився 14 очками, та Деніела Кікерта, який набрав 11 очок, Азовмаш виграв першу половину з рахунком 36-28. Ключовою стала стартова чверть, за підсумками якої перевага господарів, які домінували в боротьбі під кільцем, склалачотирнадцять очок.

Після великої перерви Кривбас наполегливо намагався переломити хід гри на свою користь. Однак маріупольська команда на чолі з Маркусом Гіньярдом, який продовжував вражати вороже кільце, не тільки зуміла утримати суперника на безпечній відстані, а й здійснила ще один ривок під завісу поєдинку. Тому наприкінці гри тренери обох команд дали пограти резервістам.

Статистика

Крім Гіньярда, результативною грою в складі Азовмаша відзначився Деніел Кікерт, який до 17 очок додав 6 підбирань. Максим Пустозвонов отримав 10 очок і зібрав 6 відскоків.

Найрезультативнішим гравцем Кривбасу став Нейт Боуї, на рахунку якого 14 очок і 6 передач. 13 очок заніс до свого активу Младен Пантич, відзначившись, крім того, 9 підбираннями.

БК Дніпро - Черкаські мавпи - 51:80

Дует матчу

Вагомий внесок у перемогу черкаської команди зробили центровий Джейсон Вошберн, який відзначився 17 очками та 8 підбираннями, а також захисник Террі Сміт, який записав на свій рахунок таку ж кількість очок, як і "бігмен".

Хід гри

Вигравши стартову чверть з семиочковим гандикапом, Черкаські мавпи зуміли втримати перевагу і за підсумками наступної десятихвилинки. Гості домінували в боротьбі під щитами, тільки на чужому кільці зібравши відскоків майже так само, як господарі паркету в цілому, а крім того, значно краще потрапляли за дуги. 11 очок "мавпам" у першій половині приніс Джейсон Вошберн, 10 очок - Террі Сміт.

Почавши другу половину за рахунку 30-39 на свою користь, черкаська команда продовжила нарощувати перевагу. Гості і досідомінували у трисекундній зоні, не збивсяприціл і у снайперів команди (11/19 триочкових в цілому за гру), що врешті-решт втілилося в переконливу перевагу підопічних Максима Міхельсона.

Дивіться фотогалерею: Гарячі штучки. Як красуні Суперліги баскетболістів надихали

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Азовмаш переграв Кривбас, Мавпи розгромили Дніпро

За матеріалами: superleague.ua
ТЕГИ: баскетболАзовмашСуперлигаКривбассБК Днепрчеркасские Мавпы