Суперліга: Говерла вириває перемогу у Кривбасу в додатковий час

Sport bigmir,  23 грудня 2013, 23:05
0
231
Говерла переграла Кривбас

У понеділок, 23 грудня, в матчі баскетбольної Суперліги Говерла обіграла на виїзді Кривбас.

Дабл-дабл матчу

Форвард Говерли Симус Бокслі зіграв без замін усі 45 хвилин, оформивши солідний дабл-дабл (22 очка + 16 підбирань).

Хід гри

Комфортну перевагу (46-37) за підсумками першої половини господарям паркету забезпечив ривок у другій чверті. Причому, якщо протягом стартової десятихвилинки результативною грою в складі Кривбасу відзначився Віталій Мальчевський, то в наступному періоді роль головного добувача очок на себе взяв його партнер Вінсом Фрезьєр. І навіть 15 очок і 5 зібраних відскоків Симуса Бокслі не врятували Говерлу, яка на 5 точних дальніх кидків криворіжців не відповіла жодним.

Суперліга: Хімік скинув Донецьк з лідерської позиції

У другій половині "ведмеді" намагалися відігратися, але ліквідувати відставання і повернути інтригу в гру їм вдалося лише під завісу основного часу. Активізувався в заключній десятихвилинці плеймейкер івано-франківців Юджин Лоуренс, домінували в боротьбі під щитами його партнери - Симус Бокслі і Джуліан Мавунга, зате господарі не могли забити протягом шести хвилин. Тому кінцівка гри пройшла в напруженій боротьбі, так і не виявивши переможця.

Овертайм

Додаткову п'ятихвилинку краще провела Говерла, яка після точних кидків Джуліана Мавунга і Павла Ревзіна відірвалася від суперника (87-82). Саме цей ривок став вирішальним і приніс "ведмедям" шосту перемогу в сезоні.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Говерла вириває перемогу у Кривбасу в додатковий час

За матеріалами: superleague.ua