Суперліга: Хімік обіграв Азовмаш на виїзді, Будівельник розгромив Дніпро

Sport bigmir,  24 грудня 2013, 23:59
0
213
Будівельник обіграв Дніпро

У вівторок, 24 грудня, відбулися матчі чергового ігрового дня баскетбольної Суперліги.

Будівельник - Дніпро - 90:75

Центровий Будівельника Михайло Анісімов став найкращим гравцем матчу, ще у першій половині набравши 18 очок і забезпечивши своїй команді комфортну перевагу. У підсумку ж "бігмен" відзначився 23 очками, 6 підбираннями та 27 балами РЕ.

Черкаські Мавпи - Миколаїв - 84:72

Форвард "мавп" Джамал Бойкін став найкращим гравцем матчу, оформивши дабл-дабл (16 очок + 12 підбирань) і отримавши 26 балів РЕ.

Азовмаш - Хімік - 72:79

Найкращий гравець Азовмашу у двох попередніх матчах Маркус Гіньярд протягом першої половини реалізував лише одну із семи спроб кидків з гри, проте це не завадило маріупольцям вирушити на велику перерву як лідеру (49-44). Роль бомбардирів команди на себе взяли Максим Пустозвонов (13 очок) і Колмен Коллінз (11 очок), і якби не лідер Хіміка Пол Ділейні, перевага "левів" була б ще більшою.

Після перерви Хіміку вдалося нівелювати перевагу господарів майданчика, а серія точних дальніх кидків снайперів южненців у четвертій чверті фактично визначила долю матчу. Вже в середині вирішальної десятихвилинки команда Карліса Муйжнієкса повела +14 (75-61). Кінець гості провели зібрано і холоднокровно, реалізувавши вирішальні штрафні.

БК Київ - Галичина - 86:82

Захисник Києва Лі Хамфрі не лише став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись 28 очками та 5 передачами. Саме він організував вирішальний спурт своєї команди у четвертій чверті, забивши протягом десяти хвилин 3 двоочкових, 1 дальній кидок і 2 штрафних.
За матеріалами: superleague.ua