Суперліга: Будівельник завершив рік перемогою над ДніпроАЗОТом

Sport bigmir,  29 грудня 2013, 22:35
0
204
ДніпроАЗОТ поступився Будівельнику

У неділю, 29 грудня, відбувся останній матч цього року у баскетбольній Суперлізі.

ДніпроАЗОТ - Будівельник - 70:75

Гравець матчу

ДаХуан Саммерс у другому матчі поспіль зіграв ключову роль у перемозі Будівельника. Цього разу форвард столичної команди оформив дабл-дабл (18 очок + 13 підбирань) і отримав 22 бали РЕ. Саме точні кидки з гри і з лінії штрафних "бігмена" остаточно переламали хід гри на користь гостей на останніх секундах матчу.

Хід гри

ДніпроАЗОТ зумів оговтатися після стартового ривка гостей 11-2, а в кінці першої чверті і протягом другої десятихвилинки здивував суперника, перевершуючи чинного чемпіона в більшості ігрових компонентів. При цьому не забув про свої бомбардирські функції лідер "стрижів" Дональд Сімс, який до великої перерви відзначився 18 очками. Максимальна перевага дніпродзержинської команди незадовго до великої перерви досягла вісімнадцяти очок, однак до кінця першої половини ДаХуан Саммерс, який набрав 14 очок, дещо скоротивши відставання "будівельників" (48-33).

Суперліга: Хімік переграв Азовмаш на виїзді, Будівельник розгромив Дніпро

У другій половині баскетболісти столичного клубу ліквідували розрив в рахунку. І хоча господарі досить довго утримували здобуту перевагу і навіть вели +22 в третьому періоді, сили ослабленої травмами дніпродзержинської команди виявилися не безмежними. Проваливши заключну десятихвилинку, яку ДаХуан Саммерс і партнери виграли з рахунком 21-4, Азот зумів порадувати своїм уболівальникам яскраву гру, але не другу перемогу в сезоні.

Статистика

Яніс Стрельнієкс підтримав Саммерса 16 очками, а також віддав 6 передач партнерам. В активі Блейка Ейхерн 15 очок і 5 передач. Ще один дабл-дабл на рахунку Даріуша Лавриновича, який отримав 11 очок і зібрав 12 відскоків.

Дональд Сімс став найкращим у складі Азоту, відзначившись у підсумку 23 очками та 7 передачами. Ігор Кривцов записав на свій рахунок 15 очок і 10 підбирань, Гедімінас Мацейна - 13 очок і 5 передач.

Дивіться фотогалерею: Гарячі штучки. Як красуні Суперліги баскетболістів надихали

Хід гри

Статистика

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Суперліга: Будівельник завершив рік перемогою над ДніпроАЗОТом

За матеріалами: superleague.ua